اقبال مخاطب از نخستین فیلم سه‌بعدی ایرانی

به گزارش فرهنگ نیوز، در مراسم اکران مردمی فیلم «جنجال در عروسی»که شب گذشته (24 دی ) در پردیس تماشا با حضور عوامل فیلم برگزار شد، محمد احمدی (تهیه کننده)، مرتضی ضرابی و میرطاهر مظلومی از بازیگران آن، پس از تماشای فیلم دقایقی را با مردم به گفتگو نشستند و به سوالات مخاطبان پاسخ دادند.

در ابتدای برنامه محمد احمدی تهیه کننده فیلم ضمن ابراز خرسندی از حضور و استقبال مردم گفت: که علیرضا خمسه علیرغم اشتیاق زیادی که برای حضور در مراسم داشت متاسفانه نتوانست در مراسم حاضر شود و سیدرضا خطیبی کارگردان نیز به دلیل حضور فیلم در جشنواره بلژیک نتوانست امروز در جمع ما حضور پیدا کند و چه بسا که جای ایشان بسیار خالی است.

سپس مرتضی ضرابی بازیگر فیلم عنوان کرد که برای بار دوم است که این فیلم را می بینیم. فرمت اصلی فیلم سه بعدی است و قطعا تماشای آن در این فرمت بسیار جذاب تر است و امیدوارم که شرایط به گونه ای فراهم شود که تمام سینماهای کشور به سیستم نمایش سه بعدی مجهز شوند.

میرطاهر مظلومی دیگر بازیگر فیلم درباره نحوه و پروسه ساخت فیلم توضیحاتی را ارائه کرد: فیلم جنجال در عروسی در شهرستان تفت فیلمبرداری شده است و از آنجاییکه ساختار فیلم به صورت سه بعدی است نورپردازی آن بسیار مشکل است که پروسه فیلمبرداری آن هفتاد روز به طول انجامید.

وی همچنین به حضور فیلم در جشنواره های جهانی چون کره جنوبی و بلژیک و دریافت جایزه نخستِ فیلم های سه بعدی اشاره کرد و گفت: در حوزه کودک ما با کمبود فیلم مواجه هستیم چرا که ساخت فیلم در این ژانر نیاز به یک تحقیق میدانی گسترده دارد و باید با دید روانشناسانه به آن نگاه کرد.

همچنین ببینید
رونمایی از پوستر یک فیلم دفاع مقدسی +عکس
داوران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند
آمار پرفروش ترین فیلم های سینمایی در حال اکران
داوران بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند
مصائب پیش خرید بلیت‌های جشنواره فیلم فجر/ شما در صف گرفتار مانده‌اید!
درز اطلاعات شخصی افراد در سایت سینوگرام جشنواره فیلم فجر +عکس
پا قدم بد امین حیایی و پسرش برای فیلم حمید نعمت الله!
برخی فیلم‌های فاخر، هیچ معنویتی ندارند
حضور فیلمهای بلند سینمایی در یازدهمین جشنواره فیلم "رویش"
اختلال در سایت خرید بلیت‌های جشنواره فیلم فجر ادامه دارد

تازه های فرهنگ و هنر