اولین کنگره مدیریت امور جوانان برگزار می شود

به گزارش پارس نیوز،

 رستمی؛ معاون ساماندهی امور جوانان این وزارتخانه و رئیس کنگره ملی مدیریت امورجوانان در این باره گفت: هدف از برگزاری این کنگره؛ ایجاد نگرش مثبت به جوانان در دستگاه‌ها ، یکپارچگی و وحدت رویه در بین تمامی نهادهای مربوطه و همچنین ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های ذی‌صلاح به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت آن‌ها در حوزه مدیریت امور جوانان است.

محمدرضا رستمی افزود: این کنگره با ده محور اصلی تحت عنوان‌های، مشارکت اجتماعی جوانانِ، فرهنگ، هنر و گردشگری، توانمندسازی و ارتقا مهارت‌های جوانان، اشتغال جوانان و اقتصاد مقاومتی، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور جوانان، فضای مجازی و رسانه، آسیب‌های اجتماعی جوانان، ازدواج و تحکیم خانواده، سلامت و بهداشت جوانان و ورزش و اوقات فراغت جوانان  برگزار می‌شود.

به گفته او این کنگره با مشارکت منتخبان سمن‌های جوانان، استانداران، اعضای سازمان‌های مردم نهاد جوانان و همچنین ستاد ساماندهی امور جوانان طرح‌ریزی شده و به اجرا درخواهد آمد.

بر اساس اعلام ستاد برگزاری کنگره امور جوانان، برای هریک از عناوین فوق‌الذکر کمیسیون‌های تخصصی در نظر گرفته شده است که با حضور صاحبنظران و مسئولین دستگاه‌های مربوطه در حال بررسی موضوعات محوری کنگره هستند و نتایج حاصله از مباحث مطرح شده در این خصوص در روز کنگره منتشر خواهد شد.

او  همچنین از برنامه‌ریزی برای برگزارس کنفرانسی علمی در ادامه این کنگره خبر داد و افزود: کنفرانس علمی مدیریت امورجوانان در فاصله زمانی کوتاهی پس از کنگره به ‌منظور بررسی تخصصی و بهره‌بردن از دیدگاه‌های علمی صاحبنظران و اندیشمندان داخل و خارج از کشور برگزار خواهد شد.

این کنگره دوم بهمن ماه سال جاری به میزبانی معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در محل هتل المپیک برگزار خواهد شد.

همچنین ببینید
باتار: جام تختی در سطح بالایی برگزار شد/ کشتی ایران با برنامه حرکت می‌کند
نبود مدیریت یکپارچه شهری/ لاشخورهای سیاسی کجای آوار پلاسکو ایستاده‌اند؟
اولین سخنرانی ترامپ به عنوان رییس جمهوری
شهادت اولین آتش‌نشان مصدوم در بیمارستان
وزیر ارشاد: برای اولین بار فیلم های فمینیستی را از جشنواره حذف کردیم!
غذاهای ممنوعه در اولین شام عاشقانه با نامزدتان!
اولین آمار رسمی از تلفات فاجعه ی امروز تهران/قالیباف: بیش از 20 آتش نشان به شهادت رسیدند
حضور دادستان تهران در اتاق مدیریت بحران حادثه پلاسکو
تلاش کنگره آمریکا برای برهم‌زدن قراردادهای ایران با «بؤینگ» و «ایرباس»

تازه های گوناگون