بختیار رحمانی: ۵۰۰ میلیونی که از استقلال گرفتم زهرمارم شده/ روی زمین نمی‌مانم

بختیار رحمانی: ۵۰۰ میلیونی که از استقلال گرفتم زهرمارم شده/ روی زمین نمی‌مانم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛بختیار رحمانی پس از ترک جلسه با مدیرعامل استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.او در ابتدا گفت: «نمی‌دانم چه بگویم ولی همه دیدند که در این مدت چقدر با اسم من بازی شد. از کسانی که الان می‌گویند من را می‌خواهند هیچ کس مصاحبه نکرد که بختیار در لیست مازاد ما نیست. من هیچ مشکلی با علی آقای منصوریان ندارم. خودش هم می‌داند ولی یک نفر گفت که بختیار در لیست مازاد نیست تا من دلگرم شوم؟ اگر اسم من در لیست مازاد نبود چرا یک کلام نگفتند؟یک بازی از نیم فصل دوم گذشته و کادرفنی باشگاه هنوز لیست مازاد خود را اعلام نکرده است. واقعا نامردی تا چه حد؟ 3، 4 بازیکن هستند که گفته می‌شود نامشان در لیست مازاد است اما تیم ندارند، اگر ما در لیست خروج نبودیم چرا کادرفنی یک کلام این موضوع را اعلام نکرد؟»

بختیار این را گفت و ادامه داد:«بازیکنانی که الان در لیست خروج باشگاه هستند و دیگر تیمی را به عنوان خواهان ندارند چه کسی جوابشان را می‌دهد؟ اعصاب ما را خراب کرده‌اند و هیچ کس پاسخگو نیست.من اگر تیمی هم نداشته باشم می‌روم و نیم فصل در خانه می‌نشینم. با علی آقا هم حرفی نزده‌ام ولی دو، سه روز پیش با محمد خرمگاه حرف زدم، سوال من این است که چرا آنها جواب نمی‌دهند. هرچه به کادرفنی زنگ می‌زنم و پیام می‌دهم جوابی نمی‌دهند. البته منظور من آقای منصوریان نیست بلکه روی صحبت من با محمد خرمگاه است.»

او با بیان اینکه مشکلی با کادر فنی ندارد ادامه داد:«همین جا اعلام می‌کنم که هیچ مشکلی با کادرفنی استقلال ندارم ولی حرف من این است که کار درست این بود که به خاطر منافع بچه‌هایی که در لیست خروج قرار دارند زودتر تکلیف آنها را مشخص می‌کردند. میثم مجیدی 10 پیشنهاد داشت اما حالا تیمی ندارد که برود و نکته خنده‌دار این است که برای جدایی آنها پول هم می‌خواهند. بازیکن را در لیست مازاد قرار داده‌اید و پول هم می‌خواهید؟من با کادرفنی کاری ندارم و خودم دوست دارم از استقلال بروم. احساس می‌کنم یا من به درد کادرفنی استقلال نمی‌خورم یا شرایطی پیش آمده که خوب نیست. با شرایط روحی‌ای که من دارم ادامه فعالیتم در این باشگاه صلاح نیست چون خانواده‌ام هم دارد زجر می‌کشد.اصلا برایم مهم نیست که در لیست خروج هستم یا نه! از ته دلم می‌گویم که می‌خواهم جدا شوم. 20 روز است که تحت فشارم و یک نفر از من حمایت نمی‌کند. همین الان هم به آقای افتخاری گفتم ولی متاسفانه نمی‌نشینند و کار را تمام کنند و گفتند دوباره فردا بیا.»

اما حرفهای پایانی بختیار.آنجا که او گفت:«من پیشنهاد دارم و اینطور نیست که در صورتی که از استقلال جدا شوم روی زمین بمانم. فعلا نمی‌خواهم بحثی در مورد پیشنهادهایم بکنم. به من گفته‌اند که نصرالله عبداللهی باید با کادرفنی حرف بزند و ان‎شاءالله که تکلیفم مشخص می‌شود. حرف‌های من معنادار نبود و همه می‌دانند که چقدر من استقلال را دوست دارم. آنها می‌دانند که من از چه پیشنهادهایی گذشتم و خیلی تاوان دادم. مقصر فنی خودم هستم و همه تقصیرها گردن من است. شما نمی‌‌دانید من از چه پول‌هایی گذشتم ولی این 500 میلیونی که از استقلال گرفتم زهرمارم شد. حاضر بودم 500 میلیون تومان بدهم و این بلایی که این فصل سرم آمد دیگر تکرار نشود.»

251 41

همچنین ببینید
ملاقات جنجالی آرش برهانی با مدیرعامل استقلال
هافبک استقلال گزینه جدید پرسپولیس
خبری که تکذیب شده بود کابوس استقلال می‌شود؟
کابوس استقلال تعبیر می شود؟
خبری تکان دهنده از نقل و انتقالات استقلال
خبری که تکذیب شده بود کابوس استقلال می‌شود؟
منصوریان:به اندازه کافی تنبیه شدیم/استقلال هنوز هم می‌تواند مدعی بالای جدول باشد
حمایت اعضاء هیات مدیره استقلال از کادر فنی
پيام رئيس هيئت مديره استقلال در آستانه بازى مقابل صنعت نفت
چهارمین پیراهن نورمحمدی مقابل استقلال

تازه های ورزش