زلزله در اردوی آبی‌های لندن/ درگیری ساختگی برای رفتن به لیگ چین

زلزله در اردوی آبی‌های لندن/ درگیری ساختگی برای رفتن به لیگ چین

ورزش > فوتبال جهان - ایران ورزشی آنلاین نوشت:بهترین گلزن لیگ برتر با یکی از مربیان مشاجره کرده تا از فهرست چلسی برای بازی با لستر کنار گذاشته شود، ولی ریشه اصلی درگیری پیشنهاد وسوسه‌کننده چینی است؛سالی ۳۰ میلیون پوند!

این خبر بیش از همه مدعیان قهرمانی را خوشحال خواهد کرد. همان‌ها که در تعقیب چلسی هستند و دیگر  امید زیادی به جبران فاصله نداشتند. دیه‌گو کاستا، بهترین گلزن فصل جاری لیگ برتر به دلیل مشاجره با یکی از مربیان بدنساز از فهرست چلسی برای بازی شنبه مقابل لستر کنار گذاشته شده. او در سه روز گذشته به دلیل مصدومیت با تیم تمرین نکرده بود. این ماجرا همزمان با خبر پیشنهادی از سوپرلیگ چین است که بر اساس آن مهاجم اسپانیایی سالانه ۳۰ میلیون پوند دستمزد خواهد داشت و وسوسه شده که به خاور دور برود. چلسی حاضر نشده درباره این اتفاقات موضع‌گیری رسمی داشته باشد.

کاستا تا ۲۰۱۹ با چلسی قرارداد دارد و آبراموویچ، مالک باشگاه حاضر نیست مهاجم آماده‌اش را بفروشد. چلسی مصمم بود قرارداد این مهاجم برزیلی‌الاصل را تمدید کند، ولی مشاجره اخیر کاستا باشگاه را دچار تردید کرده است. مدیر برنامه‌های کاستا کسی نیست جز ژرژ مندز؛ سوپرایجنت پرتغالی که در حال حاضر در چین به سر می‌برد. ظاهرا کونته هم شاهد این مشاجره بوده، ولی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر نشد درباره این موضوع صحبت کند.

چلسی، صدرنشین لیگ برتر در حال حاضر با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش لیورپول ۵ امتیاز اختلاف دارد، ولی جدایی احتمالی کاستا ضربه بزرگی در راه حفظ این موقعیت و قهرمانی تیم خواهد بود.

251 41

همچنین ببینید
تبریک فرگوسن به رونی برای رکوردشکنی
سنگ بزرگ جلوی پای آندو برای حضور در ترکیب استقلال
گلزنی پژمان منتظری برای الاهلی
کریمی: روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کرده‌ایم/ نتیجه بازی گذشته استقلال برای ما ملاک نیست
آخرین وضعیت بمب جدید برانکو برای پوشیدن لباس سرخ ها
درخواست جدید برانکو برای رد کردن این بازیکنان
تیموریان: استقلال می‌تواند پلی برای بازگشتم به تیم ملی باشد
شوک بزرگ برای استقلالی‌ها!
برای گرفتن امتیاز به مصاف پرسپولیس می‌رویم/ آن‌ها تیم قدرتمندی هستند
بازی سرنوشت برای استقلال/ جدال در آبادان آخرین فرصت منصوریان

تازه های ورزش