وجود 3 محله آسیب پذیر در بهشهر

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر ، فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی، فرهنگی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی اظهار کرد: بهشهر از مظلوم ترین شهرهای مازندران است که با مسائل و آسیب های مختلفی مواجه شد.

سید خالق سجادی با اشاره به آسیب های اجتماعی در استان افزود: متاسفانه بهشهر در مازندران از نظر امار طلاق ، اعتیاد وضعیت مناسبی ندارد.

وی 3 محله کوه خیل، قنبرآباد و راه بند را به عنوان محلات بسیار آسیب پذیر بهشهر اعلام کرد.

نماینده عالی دولت  بر ضرورت تمهیدات لازم و ارائه راهکارهای اجرایی از سوی دستگاه های مرتبط تاکید کرد و تهیه 3 کانکس با تجهیزات برای استقرار در 3 محله آسیب پذیر در راستای ارائه خدمات مشاوره ای از معاون پیش گیری از آسیب های اجتماعی بهزیستی کشور خواستار شد.

سجادی آمار بالای مسائل اجتماعی مانند طلاق ، بیکاری و اعتیاد را از نگرانی های جدی شهرستان بهشهر برشمرد که کمیته های تخصصی اجتماعی و فرهنگی  برای مبارزه با این معضلات اجتماعی باید  طرح و راهکارهایی اجرایی متناسب با وضعیت شهرستان ارائه  دهند.

همچنین ببینید
از نظر نیرو و تجهیزات هیچ‌ کمبودی وجود ندارد
آتش خفته در طبقات زیرین پلاسکو وجود دارد/شاید شاهد انفجار باشیم
تخمینی از زمان اتمام آواربرداری وجود ندارد؛ مردم نگران اموال خود نباشند
اورژانس: شرایط امدادرسانی در پلاسکو بسیار سخت است/ هنوز خبر موثقی از زیرآوار وجود ندارد
ایده مادر و پسر برای کمک به نیازمندان محله شان +عکس
وجود تانکر گاز در طبقات بالا علت احتمالی آتش‌سوزی مجدد پلاسکو
سفارت فرانسه با آسیب دیدگان ساختمان پلاسکو ابراز همدردی کرد
دستور روحانی به وزیر کشور برای رسیدگی به حادثه ساختمان پلاسکو:در اسرع وقت، علل و مسوولیت حادثه بررسی و گزارش شود/ اقدام فوری در رسیدگی به مجروحان و جبران خسارات آسیب دیدگان توسط نهادهای مسئول
آملی لاریجانی: افرادی با پول‌های انگلیسی مرجع تراشی می‌کنند/ برخی محکومان دادگاه را مرجع می‌خوانند/ نشناختن مخاطب از آسیب‌های تبلیغ برای روحانیت است
ساختمان پلاسکو دیگر وجود ندارد/ تماس موبایلی آتش‌نشانان محبوس شده/ احتمال شهادت ۳۰ آتش‌نشان

تازه های اخبار