آخرین بار یک سال پیش به دادگاه رفتم/ بابک زنجانی بیشتر با وزارت نفت دولت دهم ارتباط داشت

محمود بهمنی  در مورد آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت: این یک پرونده سیاسی است و بیشتر به وزارت نفت دولت قبل مربوط است تا بانک مرکزی.

رییس سابق بانک مرکزی ادامه داد: امروز عده‌ای با بیان برخی مسائل سعی دارند در حاشیه این پرونده برخی از مدیران و خدمات انجام شده را به حاشیه ببرند اما به رغم این اتفاقات قوه قضائیه با قدرت در حال بررسی است و همانند قبل سعی در موشکافی در این پرونده دارد.

او ادامه داد: من به عنوان مطلع به دادگاه مراجعه کردم و نظر کارشناسی خودم را در اختیار قاضی پرونده قرار دادم. در حال حاضر نیز هر زمان قوه قضائیه بخواهد در ارائه کمک در جهت روشن شدن این پرونده، دریغ نخواهم کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پاسخ به این پرسش که نقش رئیس کل بانک مرکزی وقت در فسادهای صورت گرفته چقدر پررنگ بوده؟ ، گفت: در آن زمان چه من و چه مجموعه تحت مدیریتی اینجانب کمترین ارتباط را با بابک زنجانی داشتیم و ارتباط زنجانی بیشتر با وزارت نفت بود.

او تصریح کرد: آخرین بار که من به عنوان مطلع به دادگاه رفتم مربوط به بیش از یک سال قبل بود و به تمامی سوال‌های قاضی پاسخ دادم و از آن زمان تا به امروز هیچ اتفاق خاص دیگری صورت نگرفته است.

بهمنی، رئیس کل سابق بانک مرکزی در پایان تصریح کرد: به طور حتم اگر مشکلی درخصوص نحوه فعالیت من در زمان ریاست موجود داشت صلاحیت من برای مجلس تایید نمی‌شد و امروز به عنوان نماینده مردم در بهارستان حضور نداشتم.

ایلنا

همچنین ببینید
تعداد زیادی از کارکنان دولت فدرال آمریکا قصد استعفا دارند
اوباما آخرین اسناد مربوط به بن لادن را فاش کرد
حضور تیم سلامت روان وزارت بهداشت برای ارائه خدمات به خانواده‌های آتش نشانان
انتشار آخرین اسناد باقیمانده مربوط به بن لادن
سلطانی‌فر: سیاست کلی وزارت ورزش، واگذاری مسابقات بین‌المللی به استان‌هاست
گفت‌وگوی تلفنی رییس مجلس با وزرای بهداشت و کشور در مورد آخرین وضعیت حادثه ساختمان پلاسکو
مراسم اختتامیه و چهار اجرا در آخرین روز از جشنواره موسیقی
آخرین وضعیت ساختمان فروریخته پلاسکو/ افزایش دود سفید با برداشتن رأس سازه/آماده باش تیم پزشکی قانونی
حضور تیم سلامت روان وزارت بهداشت در محل حادثه پلاسکو
جان کری وزارت خارجه آمریکا را ترک کرد

تازه های اخبار