جدايي نورالهي از تیم برانكو را قطعي بدانيد

جدايي نورالهي از تیم برانكو را قطعي بدانيد

خبري كه نزديكان بازيكن پرسپوليس به رسانه ها دادند

احمد نورالهي با توجه به كسر خدمت تنها ٧ ماه بايد به سربازي برود و شرايط به وجود آمده او را مجاب كرده كه نيم‌فصل با حضور در تراكتورسازي، با يك تير دو نشان را بزند. او در تصميمش بسيار راسخ است.

گروه ورزشي: نورالهي مي داند كه به او با حضور كمال كاميابي نيا به او فرصت زيادي براى بازي نمي رسد از اين رو به نزديكانش گفته كه قطعا در نيم فصل دوم به تبريز مي رود.

جدايي نورالهي از تیم برانكو را قطعي بدانيد

به گزارش بولتن نيوز، هافبک پرسپولیس تصمیم خود را برای جدایی از این تیم گرفته است و به احتمال زیاد در نیم‌فصل به جمع تراکتورسازان ملحق خواهد شد.نیمکت‌نشینی‌های طولانی مدت احمد نوراللهی در پرسپولیس او را مجاب کرده تا ضمن تغییر تیم، دوران خدمت مقدس سربازی خود را هم پشت‌سر بگذارد.بحث انصراف از تحصیل نوراللهی و رفتن او به خدمت سربازی چند وقتی است که در رسانه‌ها سوژه شده و برخی این موضوع را این طور برداشت کرده‌اند که نوراللهی برای حضور در ترکیب پرسپولیس این بحث را به راه انداخته و مربیانش را تحت فشار قرار داده است تا به نوعی بیشتر بازی‌اش دهند.

حقیقت امر این است که نوراللهی بسیار امیدوار بود در این فصل با درخشش در تمرینات بتواند دوباره به بازیکن اصلی پرسپولیس تبدیل شود، اما بی‌توجهی برانکو به او در نهایت باعث شد تصمیم به رفتن بگیرد. شاید تا قبل از بازی پرسپولیس برابر پیکان نوراللهی برای جدایی از این تیم کمی تردید داشت، اما نیمکت‌نشینی دوباره او در این مسابقه باعث شد این بازیکن تصمیم قطعی‌اش را بگیرد.

نور اللهی در اردوی پرسپولیس در امارات تلاش خود را برای جلب رضایت برانکو چند برابر کرد، اما این موضوع تأثیری در تفکرات سرمربی کروات سرخ‌ها نداشت و این مربی در شهرقدس باز هم از یک هافبک دفاعی در ترکیب ثابت خود استفاده کرد. البته نوراللهی این قابلیت را دارد که حتی در پست پشت مهاجم و هافبک کناری هم به میدان برود و از این رو این انتظار را داشته و دارد تا برانکو از او به جای علی علیپور و فرشاد احمدزاده که دوران اُفت را پشت سر می‌گذارند، استفاده کند که تا به امروز به تناوب این اتفاق افتاده است.

جدايي نورالهي از تیم برانكو را قطعي بدانيد

نوراللهی با انصراف از تحصیل که به‌زودی اتفاق خواهد افتاد، مجبور است به خدمت سربازی برود و تیم تراکتورسازی بهترین مقصد برای اوست تا هم دوران خدمتش را سپری کند و هم در تیم مدعی قهرمانی به میدان برود.

او اين خبر را عامدانه به گوش رسانه ها رسانده است و بايد ديد اين تصميم مهم را عملياتي مى كند يا نه. بدون ترديد اين انتقال مي تواند بهاي سنگيني را براي پرسپوليس داشته باشد چرا كه تراكتورسازي رقيب اصلي آنها براي كسب جام شانزدهم بشمار مى رود. البته شايد قرمزهاى تهران به تلافي اين انتقال، سروش رفيعي را با كمك خسين هدايتي جذب كنند. هدايتي به هواداران پرسپوليس وعده داده است كه در نيمفصل از لحلظ مالى تيم را حمايت همه جانبه مى كند. نورالهي و جدايي اس تاثير بسزايي در اين انتقال خواهد داشت.

همچنین ببینید
همه آنچه درباره ليست ورود و خروج استقلال بايد بدانيد
احترام به تفکرات سرمربی؛ درسی كه برانكو به فوتبال ایران داد
برانكو: شنبه با نفت بازی داریم نه علی دایی
ساده انگاری برانكو و حذف تاریخی پرسپولیس
برانكو: باید در دربی 15شانس گل داشته باشیم؟

تازه های ورزش