مهار آتش‌سوزی بازار قدیمی مشهد قبل از پیشروی و صدمه زدن به مغازه های مجاور

بازار قدیمی خیابان آیت الله شیرازی مشهد که دقایقی قبل آتش گرفت و به سرعت در حال پیشروی به سقف مغازه‌ های مجاور بود ، در نهایت با تلاش نیروهای آتش‌نشانی مهار و اطفاء شد.

به گزارش پاپگاه خبری ۱۲۵، سرپرست دو ایستگاه آتش نشانی مشهد با تایید خبر آتش‌سوزی ظهر امروز در خیابان آیت الله شیرازی این شهر به پایگاه خبری ۱۲۵ گفت: ظهر امروز (دوازدهم آذر) به علت نامعلومی که در دست بررسی می باشد، مغازه ۱۲ متری حاوی اجناس کیف و چمدان در آتش شعله ور شده بود که آتش از طریق سقف‌ کاذب در حال پیشروی به مغازه های مجاور بود .

حسن نجمی ادامه داد: خوشبختانه این آتش‌سوزی که در طبقه دوم بازار ایجاد شده بود، بسیار سریع توسط نیروهای آتش‌نشانی مهار شده است و به جز انتشار دود در طبقه دوم به مغازه های مجاور آسیبی نرسید.

نجمی همچنین با اشاره سوختگی یک بانوی ۵۶ ساله در این آتش سوزی و اعزام وی به بیمارستان امام رضا (ع) ، اظهار کرد: در اولین فرصت کارشناسان سازمان‌ آتش نشانی گزارش علت دقیق وقوع این آتش سوزی و میزان دقیق خسارت را اعلام خواهند کرد.

گفتنی است در این آتش سوزی آتش نشانان سه ایستگاه شماره ۱، ۲ ، ۳۲ به همراه چندین دستگاه خودرو مستقر در اطراف حرم مطهر عملیات کردند.

همچنین ببینید
سرمایه‌گذاری امن در بازار سرمایه
خبرها از مصدومین انفجار یکشنبه مشهد:مرگ تلخ دخترک ۸ساله
خطر از بیخ گوش مسافران پرواز تهران - مشهد گذشت
بازار طلا همچنان تحت تاثیر ترامپ
دادستان تهران: دادستان‌ها در برخورد با رانندگان مست اغماض نکنند/صدور کیفرخواست برای سارقان مسلح مغازه‌ها به اتهام محاربه
دادستان تهران: دادستان‌ها در برخورد با رانندگان مست اغماض نکنند/صدور کیفرخواست برای سارقان مسلح مغازه‌ها به اتهام محاربه
کشف ۷۵ گاوصندوق از آوار پلاسکو/ فعالیت کسبه مجاور پلاسکو از شنبه
اجاره رایگان مغازه به کسبه پلاسکو + عکس و شماره تماس
بازار طلا و سکه خیابان جمهوری به حالت عادی برگشت
چرا حسن روحانی درخواست علم‌الهدی برای سخنرانی در نماز جمعه مشهد را رد کرد؟

تازه های اخبار