بررسی تخلفات بازی استقلال - صبا در کمیته انضباطی

بررسی تخلفات بازی استقلال - صبا در کمیته انضباطی

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از بررسی دقیق اتفاقات ناخوشایند دیدار پرحاشیه روز پنج شنبه صبای قم و استقلال خبر داد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های صبای قم و استقلال تهران پنجشنبه (11 آذر) در هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران به مصاف هم رفتند که این دیدار پرحاشیه با برتری دو بر صفر استقلال همراه شد.

در دقایق پایانی، «مسعود حق جو» و «یعقوب کریمی» با هم درگیر شدند که این مساله به کادر فنی دو تیم نیز کشیده شد و «ساکت الهامی» مربی صبا با «محمد خرمگاه» مربی استقلال درگیری فیزیکی پیدا کردند تا صحنه‌های ناپسندی در زمین مسابقه شکل گیرد.

«اسماعیل حسن زاده» در این خصوص در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال، عنوان کرد: در سطح اول فوتبال کشور نباید شاهد چنین حوادثی و به خصوص میان مربیان باشیم.

وی با تاکید دوباره بر اینکه حوادث این دیدار با دقت و به صورت کامل بررسی می‌شود، بیان کرد: هنوز گزارش ناظران دیدار دریافت نشده است، اما متاسفانه از پخش مستقیم تلویزیون، رسانه‌های گروهی و شبکه‌های مجازی اتفاقات ناپسند این دیدار را مشاهده کرده‌ام.

حسن زاده افزود: در اسرع وقت و به صورت کامل حوادث و حواشی این دیدار در مورد درگیری بازیکنان و بخصوص مربیان که باید الگوی جوان‌تر‌ها باشند را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

وی در پایان گفت: به هیچ وجه در سطح اول فوتبال کشور نباید شاهد اینگونه اتفاقات باشیم و به طور قطع تصمیمی خواهیم گرفت تا ضمن بازدارندگی از سرایت این حوادث به سایر لیگ‌ها نیز جلوگیری شود.

همچنین ببینید
علت خوب گزارش نشدن بازی استقلال - صبا چه بود؟
در آستانه بازی با تراکتور،استقلالی ها یک هفته بدون مربی بدنساز
وضعیت مصدومان تراکتور پیش از بازی با استقلال
اعلام برنامه مربیان تیم ملی برای تماشای بازی‌های لیگ/ نکونام تماشاگر استقلال و تراکتورسازی
دایی: عکس گرفتن یک نفر چه ربطی به کمیته اخلاق دارد؟!/ جذامی نیستیم که با هواداران عکس نگیریم
 من هم عکس‌هایی مانند عکس رحمتی دارم/ به کمیته اخلاق چه ربطی دارد به مسائل خصوصی ورود می‌کند
رضاییان در بازی برابر پدیده فیکس است!
پیشنهاد علی کریمی در حمایت از کاپیتان استقلال+عکس
شوک دیگر به استقلال و منصوریان بعد از مصدمیت کریمی
احمدزاده بازی برابر پدیده را از دست داد

تازه های ورزش