عضو مجلس خبرگان: تیم اقتصادی روحانی کمتر برای کشور وقت می‌گذارد/ آخوندی "وزیر موفقی" نیست

 عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حادثه قطار سمنان گفت: این حادثه برای سیستم حمل‌ونقل لکه ننگی است و عملکرد وزارت راه را زیرسئوال برد، این حادثه نشان داد که وزیر راه و شهرسازی وزیر موفقی نیست.

آیت‌الله علی اسلامی  با اشاره به اظهارات وزیر راه و شهرسازی درباره حادثه قطار در سمنان اظهار داشت: چنین وزیری که عواملش مشکلات این‌چنینی پیش می‌آورند معلوم است مدیریت ضعیفی دارد، شاید دنبال بخش‌های خصوصی خودشان هستند و خیلی به فکر وزارت خانه نباشند.

وی با بیان اینکه ضمن احترام به همه وزرای دولت یازدهم اما از نظرما تیم اقتصادی حجت‌الاسلام روحانی تیم موفقی نیست، افزود: این کابینه در زمینه ورود به مسائل اقتصاد، متخصص با تجربه‌ای نیستند، ضمن اینکه خودشان کارها و بحث‌های خصوصی فراوانی دارند؛ آن‌ها کمتر برای ملت و کشور وقت می‌گذارند.

آیت‌الله اسلامی تصریح کرد: بعضی از وزرای کابینه آقای روحانی میلیاردها سرمایه دارند و در بخش خصوصی سرمایه‌گذاری کرده‌اند و طبیعی است که وقتشان صرف کارهای حاشیه‌ای می‌شود تا بخش خصوصی‌شان جریان پیدا کند در نتیجه وقت  کمتری برای حوزه وزرات خواهند داشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه در وزارت راه و شهرسازی موفقیتی احساس نمی‌شود و خیلی جاها دچار کمبود است، خاطرنشان کرد: خیلی مشکلات در وزارت‌خانه‌ها هست. این اتفاق برخورد دو قطار که سبب داغدار شدن هم‌وطن‌هایمان شده، نشانه یکی از این مشکلات است.

وی تاکید کرد: این حادثه برای سیستم حمل‌ونقل لکه ننگی است و عملکرد وزارت راه را  زیرسئوال برد، این حادثه نشان داد که وزیر راه و شهرسازی وزیر موفقی نیست.

تسنیم

همچنین ببینید
دیدار وابستگان نظامی 27 کشور جهان با دریادار سیاری
وزیر انرژی روسیه برای چندمین بار به تهران می‌آید
وزیر انرژی روسیه برای چندمین بار به تهران می‌آید
شمخانی: برای مقابله با هرگونه بدعهدی و بی‌مسئولیتی در برجام برنامه داریم
نماینده مجلس: ایران ناقض برجام نخواهد بود
صادق خرازی: نمی‌توان گفت "برجام مائده آسمانی بود" ؛ برجام را مرحله تنفسی می دانیم
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت شاعر فرزانه "حاج علی آقا باقرزاده" متخلص به "بقا"
کاهش ۵۹ درصدی بارش های کشور
تفاهم نامه همکاری برای نوسازی ناوگان حمل و نقل بین المللی محصولات کشاورزی امضا شد

تازه های اخبار