بنزما: سخت تلاش خواهم کرد تا به تیمم کمک کنم

بنزما: سخت تلاش خواهم کرد تا به تیمم کمک کنم
بنزما: سخت تلاش خواهم کرد تا به تیمم کمک کنم

مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها دیدار بارسلونا و رئال مادرید گفت: به انتقادات توجه خاصی ندارد و بیشتر تمرکز را روی تمرینات و پیشرفت خود خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، کریم بنزما که این فصل در خط حمله رئال مادرید آنچنان مؤثر ظاهر نشده و بسیاری از هواداران این تیم آلوارو موراتا را به وی ترجیح داده‌اند، در پاسخ به انتقاداتی که به متوجه اوست، گفت: آمارهای من خود گویای همه چیز است. منتقدین می‌توانند از من انتقاد کنند که بخشی از دوران حرفه‌ای و زندگی مرا شکل می‌دهد و من هم با بازی در تیمی همچون رئال مادرید به آن آگاه هستم.

وی در ادامه افزود: همیشه رویای بازی برای رئال مادرید و کسب عناوین قهرمانی با این تیم را داشتم. قطعاً به پیشرفتم ادامه خواهم داد و سخت تلاش خواهم کرد تا به تیمم کمک کنم. این چیزی است که بیشتر از انتقادات به آن توجه دارم.

مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها در مورد اولین ال‌کلاسیکوی فصل که عصر فردا در نیوکمپ برگزار خواهد شد، تصریح کرد: ال‌کلاسیکو بازی خاصی است که فوتبال جهان را متوقف می‌کند و همه در مورد این بازی صحبت می‌کند.

بنزما با اشاره به اینکه شش امتیاز برتری رئال مادرید نسبت به بارسلونا فشارها را از روی این تیم بر نمی‌دارد، تأکید کرد: ما هم فشار را روی خود احساس می‌کنیم. در واقع هر بازی فشار خاص خودش را دارد.

مهاجم سفیدپوشان مادریدی در پایان خاطرنشان کرد: فردا بازی خیلی سختی مقابل یک تیم بزرگ در پیش داریم. اینکه به عنوان صدرنشین به نیوکمپ می‌رویم چیزی را تغییر نمی‌دهد.

همچنین ببینید
تلاش مجلس برای افزایش بودجه هلال‌احمر
وزیر خارجه انگلیس: باید برای روابط خوب با تهران تلاش کنیم
اطلاعات محرمانه حاکی از تلاش دشمن برای ایجاد ناامنی در داخل کشور است/بودجه قوه قضاییه جوابگوی مخارج و هزینه‌های جاری این دستگاه نبوده و نیست/حساب‌ها اصلا به نام شخص رییس قوه قضاییه نیست، اسناد و مدارک آن موجود است
آخرین تلاش‌های زنگنه و ظریف برای جلوگیری از ویرانی برجام
آخرین تلاش‌های زنگنه و ظریف برای جلوگیری از ویرانی برجام
آیت الله جنتی: امیدواریم در هفته وحدت شاهد تلاش برای همبستگی بیشتر امت اسلامی باشیم

تازه های اخبار