ادعای عضو هیات‌مدیره استفلال که منصوریان را عصبانی می‌کند

ادعای عضو هیات‌مدیره استفلال که منصوریان را عصبانی می‌کند

حسن زمانی درباره اظهارات رضا افتخاری مبنی بر اینکه کسی از او درباره حسن زمانی سوال نپرسد، می گوید: « از ایشان سؤال کردند که چه نظری در مورد من دارد و او هم اینگونه پاسخ داد. من گفته بودم در صورت تأیید هیئت مدیره، علیرضا منصوریان به جلسه هفته آینده دعوت خواهد شد تا در خصوص لیست نیم فصل دوم نظراتش را دهد. »

او در مورد برتری دو بر صفر استقلال مقابل صبای قم گفت: « شوکی که قبل از این بازی وارد کردم جواب داد و استقلال بازی خوبی به نمایش گذاشت. پس از بازی با گسترش فولاد در مصاحبه‌هایم گفته بودم که استقلال 10 دقیقه آخر بازی را مدیریت نکرد و این نقص در بازی با صبا از بین رفت. چه خوب است که مانند خارج از خانه، مقابل تماشاگران‌مان در ورزشگاه آزادی هم بازی را «وا» ندهیم و نتیجه خوبی بگیریم. »

عضو هیئت مدیره استقلال در واکنش به درگیری محمد خرمگاه و ساکت الهامی و اینکه مربی صبا مدعی شده منصوریان با «شومن بازی» سرمربی استقلال شده است، گفت: « چه خوب بود که هم مربی استقلال و هم صبا به خودشان می‌آمدند و می‌دیدند چند میلیون نفر شاهد این تصاویر هستند. به نظر می‌رسد مربی حریف بدون اینکه فکر کند، حرف می‌زند. توهین به سرمربی ما در شأن الهامی نیست. منصوریان مربی بادانشی است که در آینده نقشش را در استقلال و حتی تیم ملی خواهیم دید. »

43257

همچنین ببینید
هیئت مدیره تیم فولاد یزد تغییر کرد
کنایه عبدالهی به عضو هیئت مدیره استقلال
تصمیم جدید باشگاه استقلال برای کادر فنی منصوریان
کلاه جنجالی منصوریان در بازی استقلال و تراکتور+عکس
طعنه های تند منصوریان به زمانی
تماس عضو هیات مدیره با افتخاری در مورد منصوریان
آدم ثروتمندی هستم / درخواست منصوریان را قبول می کردم خیانت به استقلال بود
منصوریان با این کلاه از پیش باخته بود! (عکس)
تصویری از کلاه جنجالی منصوریان
تصویری از کلاه جنجالی منصوریان در بازی استقلال و تراکتور/پیش باخته؟

تازه های ورزش