ادعای عضو هیات‌مدیره استفلال که منصوریان را عصبانی می‌کند

ادعای عضو هیات‌مدیره استفلال که منصوریان را عصبانی می‌کند

حسن زمانی درباره اظهارات رضا افتخاری مبنی بر اینکه کسی از او درباره حسن زمانی سوال نپرسد، می گوید: « از ایشان سؤال کردند که چه نظری در مورد من دارد و او هم اینگونه پاسخ داد. من گفته بودم در صورت تأیید هیئت مدیره، علیرضا منصوریان به جلسه هفته آینده دعوت خواهد شد تا در خصوص لیست نیم فصل دوم نظراتش را دهد. »

او در مورد برتری دو بر صفر استقلال مقابل صبای قم گفت: « شوکی که قبل از این بازی وارد کردم جواب داد و استقلال بازی خوبی به نمایش گذاشت. پس از بازی با گسترش فولاد در مصاحبه‌هایم گفته بودم که استقلال 10 دقیقه آخر بازی را مدیریت نکرد و این نقص در بازی با صبا از بین رفت. چه خوب است که مانند خارج از خانه، مقابل تماشاگران‌مان در ورزشگاه آزادی هم بازی را «وا» ندهیم و نتیجه خوبی بگیریم. »

عضو هیئت مدیره استقلال در واکنش به درگیری محمد خرمگاه و ساکت الهامی و اینکه مربی صبا مدعی شده منصوریان با «شومن بازی» سرمربی استقلال شده است، گفت: « چه خوب بود که هم مربی استقلال و هم صبا به خودشان می‌آمدند و می‌دیدند چند میلیون نفر شاهد این تصاویر هستند. به نظر می‌رسد مربی حریف بدون اینکه فکر کند، حرف می‌زند. توهین به سرمربی ما در شأن الهامی نیست. منصوریان مربی بادانشی است که در آینده نقشش را در استقلال و حتی تیم ملی خواهیم دید. »

43257

همچنین ببینید
ستـاره‌های بی‌ادعا بهترین بازیکنان تیم منصوریان
واکنش منصوریان به محروم شدن استقلال از جذب بازیکن توسط فیفا
رودست جدید برانکو به منصوریان
شوک به منصوریان/ ستاره مدنظر استقلال به پرسپولیس و تراکتور نزدیک شد
عصبانیت شدید منصوریان در رختکن مربیان
ادعای جنجالی رییس کمیته انضباطی/پرسپولیس بازنده می‌شد امکان تکرار مسابقه وجود داشت
ادعای سرمربی سابق تیم ملی؛ سوریان بهتر است خداحافظی کند
جلسه فرشید باقری با منصوریان
منصوریان از من خواسته به پرسپولیس یا تراکتور نروم!
تنها شرط منصوریان برای جدایی یک استقلالی

تازه های ورزش