بازیکنانی که می خواهند برای چاپه کوئنسه مجانی بازی کنند

به گزارش جام جم آنلاین، این تیم فوتبال برای حضور در فینال سوداآمریکانا عازم بود که این حادثه رخ داد. در پی این حادثه تمامی بازیکنان این تیم به غیر از یک دروازه بان و مدافع جان باختند.

پس از سقوط هواپیمای حامل تیم فوتبال چاپه کوئنسه برزیل در کلمبیا، دوستدارن فوتبال، باشگاه ها و بازیکنان هر یک به نوعی ابراز همدردی کردند. فدراسیون برزیل اعلام کرد هر باشگاه یک بازیکن خود را رایگان در اختیار این تیم قرار می دهد و این تیم در هر رتبه ای که باشد، تا سه سال به دسته پایین‌تر سقوط نخواهد کرد.

علاوه بر این حمایت ها و کمک های مالی، خبرهایی در مورد حضور رونالدینیو و خوان رومن ریکلمه در این باشگاه به گوش می‌رسد. به نوشته برخی از روزنامه های برزیلی و آرژانتینی، این دو بازیکن آماده بازگشت به میادین فوتبال هستند. روزنامه آسول و اورو آرژانتینی نوشت: ریکلمه برای 6 ماه برای این تیم بدون دریافت پول بازی خواهد کرد.

چند روز پیش از سانحه هوایی کلمبیا، ریکلمه در برنامه ای اعلام کرده بود برادرش خواهان بازگشتش به میادین فوتبال است. به نظر می رسد رونالدینیو نیز هافبک پیشین تیم ملی آرژانتین را همراهی و برای 6 ماه در این تیم برزیلی بازی خواهد کرد.

همچنین ببینید
کری خوانی حاتمی برای رحمتی / عکس
اتفاق جالب برای سرخ ها / سومین گل پیاپی با ضربه سر
تعویض‌های طلایی برانکو برای برد
سومین پاس گل رامین رضائیان برای مهدی طارمی
شش برداشت از بازی استقلال -تراکتورسازی
زمانی برای بیداری باشگاه‌های ما
اعلام ترکیب پدیده برای دیدار با پرسپولیس
تصمیم جدید باشگاه استقلال برای کادر فنی منصوریان
حرکت عجیب حقیقی و درخواست برای حضور مظلومی در استقلال
کمک مالی باشگاه بارسلونا به تیم چاپه‌کوئنسه

تازه های ورزش