بازیکنانی که می خواهند برای چاپه کوئنسه مجانی بازی کنند

به گزارش جام جم آنلاین، این تیم فوتبال برای حضور در فینال سوداآمریکانا عازم بود که این حادثه رخ داد. در پی این حادثه تمامی بازیکنان این تیم به غیر از یک دروازه بان و مدافع جان باختند.

پس از سقوط هواپیمای حامل تیم فوتبال چاپه کوئنسه برزیل در کلمبیا، دوستدارن فوتبال، باشگاه ها و بازیکنان هر یک به نوعی ابراز همدردی کردند. فدراسیون برزیل اعلام کرد هر باشگاه یک بازیکن خود را رایگان در اختیار این تیم قرار می دهد و این تیم در هر رتبه ای که باشد، تا سه سال به دسته پایین‌تر سقوط نخواهد کرد.

علاوه بر این حمایت ها و کمک های مالی، خبرهایی در مورد حضور رونالدینیو و خوان رومن ریکلمه در این باشگاه به گوش می‌رسد. به نوشته برخی از روزنامه های برزیلی و آرژانتینی، این دو بازیکن آماده بازگشت به میادین فوتبال هستند. روزنامه آسول و اورو آرژانتینی نوشت: ریکلمه برای 6 ماه برای این تیم بدون دریافت پول بازی خواهد کرد.

چند روز پیش از سانحه هوایی کلمبیا، ریکلمه در برنامه ای اعلام کرده بود برادرش خواهان بازگشتش به میادین فوتبال است. به نظر می رسد رونالدینیو نیز هافبک پیشین تیم ملی آرژانتین را همراهی و برای 6 ماه در این تیم برزیلی بازی خواهد کرد.

همچنین ببینید
طیبی: نماینده خوبی برای ایران خواهیم بود
خرید چندصدهزار دلاری آبی‌ها سوژه جدید قرمزها برای حمله به علی‌منصور!
تساوی خانگی قطر برابر مولداوی در بازی تدارکاتی
مدافع ملی پوش عراقی برای عقد قرارداد به ایران می آید
تساوی خانگی قطر برابر مولداوی در بازی تدارکاتی
هنوز برای جذب بازیکن منتظر لیست هستیم
ویسی: دیدار با نفت برای ما بازی انتقامی است
واکنش باشگاه نفت به پیگیری وکلای دایی برای رفع محرومیت سرمربی نفت
خرمگاه: به‌هم ریخته بودیم و بازیکنان دیر از خواب بیدار شدند/ برای قهرمانی ناامید نیستیم
پورموسوی: تماشاگران استقلال هم بودند با ۳ مهاجم بازی می‌کردیم/ بردمان را به زهیوی تقدیم می‌کنم

تازه های ورزش