آخرین وضعیت پرونده فوت دختر دانشجو در سیلاب خرم آباد

آخرین وضعیت پرونده فوت دختر دانشجو در سیلاب خرم آباد

جامعه > حوادث - میزان نوشت: دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان گفت: پس از تشکیل پرونده و دریافت پاسخ پزشکی قانونی مشخص شد که علت اصلی فوت، غرق شدگی و خفگی در آب بوده است.

سعید رازانی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده فوت دختر دانشجو در سیلاب اخیر لرستان گفت: پس از وقوع سیلاب در 17 آبان سال جاری که منجر به فوت یکی از شهرندان استانی شد پرونده قضایی در این باره تشکیل شد و رسیدگی سریع در جهت کشف مقصر یا مقصران در دستور کار قرار گرفت.

او گفت: در این رابطه از پزشکی قانونی خواسته شد که مشخص کند که علت مرگ دختر دانشجو چه چیزی بوده است که نهایتا پزشکی قانونی پاسخ داد که علت مرگ غرق شدگی در آب بوده و علت‌های دیگری مثل ضربه مغری، سکته و امثال آن رد شد.

این مقام قضایی گفت: در حال حاضر بازپرس پرونده در حال اقدامات کارشناسی است که مشخص شود علت اصلی اتفاق از طرف نهادهای دولتی یا عمومی بوده است یا خیر.

رازانی در پایان گفت: ضروری است که دستگاه‌های اجرایی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره پدافند غیرعامل آمادگی مقابله با این‌گونه حوادث در شرایط بحرانی را داشته باشند تا در آینده شاهد بروز چنین حوادثی نباشیم. اصولا مدیریت بحران و مفهوم پدافند غیرعامل همین موضوع است.

47235

همچنین ببینید
خودکشی یک دانشجو در دانشگاه دریانوردی چابهار
خودکشی یک دانشجو در دانشگاه دریانوردی چابهار
اعلام‌نظر پزشکی قانونی درباره وضعیت «احسان مازندرانی»
قدرت‌نمایی نفتی ایران و اروپا در آخرین روزهای سال ۲۰۱۶
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی
یکی از اسرارآمیزترین پرونده‌ها در تاریخ یوفولوژی+عکس
حکم اعدام بابک زنجانی دقیق است/ با اعدام وی پرونده فساد نفتی بسته نمی‌شود

تازه های اخبار