٦ نفر در تصادف اتوبان کرج- قزوین کشته‌شدند/ واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان

٦ نفر در تصادف اتوبان کرج- قزوین کشته‌شدند/ واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان
٦ نفر در تصادف اتوبان کرج- قزوین کشته‌شدند/ واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از کشته شدن 6 نفر در حادثه تصادف امروز صبح در اتوبان کرج-قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ رحمانی  در مورد جزئیات واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولوو حامل حامل ٤٠ دانش آموز دختر در همدان گفت: حوالی ساعت ٧ بامداد جمعه،  ٥٠٠ متر مانده به میدان امام حسن(ع) شهرستان همدان یک دستگاه اتوبوس ولوو با ٤٠ دانش آموز دختر پس از خروج از جاده و برخورد با درخت به پهلوی راست واژگون شد.

وی  با اشاره به این که این اتوبوس از خورستان به سمت گیلان در حال حرکت بود، گفت:در این حادثه ١٥ تن به صورت سطحی و غیرسطحی مجروح شدندو تخطی از سرعت مطمئن در جاده لغزنده علت اولیه این حادثه بوده است.

سرهنگ رحمانی همچنین در مورد تصادف مرگبار کامیون و اتوبوس و پراید در اتوبان کرج- قزوین سرهنگ با اشاره به اینکه این حادثه ساعت ٥ صبح امروز( جمعه) در استان البرز اتفاق افتاده و منجر به کشته شدن ٦ نفر شده گفت: تصادف بین سواری پراید، کامیون و اتوبوس بوده و در محور آزادراه کرج-قزوین خروجی حصارک رخ داده است.  علت این حادثه در دست بررسی است.

همچنین ببینید
ترامپ و خانواده‌اش وارد واشنگتن شدند
۸۸ نفر در حریق ساختمان پلاسکو مجروح شدند
سگ‌های زنده‌یاب وارد پلاسکو شدند
نخستین آمار تلفات حادثه پلاسکو از زبان قالیباف: ۲۰ نفر کشته شده‌اند
۳ نفر از زیر آوار پلاسکو خارج شدند/پیکر اولین آتش نشان حادثه پلاسکو بیرون آورده شد/سرایت آتش به ساختمان کناری پلاسکو/اعزام کلاه‌سبزهای ارتش به محل حادثه
وزیر بهداشت: 3 نفر از زیر آوار پلاسکو خارج شدند/ حال یک مجروح وخیم است
سه نفر از زیر آوار ساختمان پلاسکو خارج شدند/ حال یکی از آنها وخیم است
تصادف مرگبار موتورسیکلت با خودرو نیسان در جوین

تازه های اخبار