خبرهای خوب از بانک شهر در راه است

خبرهای خوب از بانک شهر در راه است
خبرهای خوب از بانک شهر در راه است

بانک شهر در آستانه هفتمین سالگرد تاسیس خود با افزایش منابع، گسترش سرمایه ها، توسعه زیرساخت های بانکداری الکترونیک ، ارائه خدمات در اقصی نقاط کشور – حتی در مقاطعی در خارج از مرزها همانند ارائه خدمات به زایران کربلای معلی – و حضور پر رنگ و اثر گذار در نمایشگاه های کتاب کل کشور و دیگر شاخص های بانکداری نوین، امروز بدل به بانکی قدرتمند با همه ویژگی های یک بانک موفق، عملگرا و قابل اعتماد و اطمینان شده است.

به گزارش ایلنا، محمد کیایی معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با بیان موارد فوق گفت: نگاهی به روند حرکتی این بانک طی قریب به 3 سال گذشته حاکی از آن است که بانک شهر با تکیه بر دیدگاه علمی بر روند برنامه، مسیر خود را طی نموده بگونه ایکه نه تنها انحراف منفی از سیاست ها و اهداف بانک در آن ملاحظه نمی گردد بلکه همواره در ضمن مقید بودن به برنامه تلاش خود را جهت دستیابی به رضایت بیش از پیش مشتریان در تمامی حوزه های مربوطه معمول می نماید.

وی افزود: امروز این بانک شهروندی بر اساس سیاست های کلان مدیریتی خود کاملا در چارچوب منویات بانک مرکزی در حرکت بوده و همواره خود را در معرض قضاوت ناظران تخصصی قرار داده است که این امر امکان نظارت شفاف مسئولان ، سهامداران و حتی شهروندان را از بانک شهر فراهم نموده است.

کیایی اضافه کرد: بانک شهر افتخار دارد که بعنوان یک بانک جوان و در عین حال قانونمدار اعتماد و اطمینان خاطر سهامداران خود را بگونه ای جلب نموده که به پشتوانه همین اعتماد همه کوشش و مساعی خویش را بکار می بندد  تا بعنوان یک بانک سرآمد جایگاه خود را در نظام بانکی جمهوری اسلامی ایران تثبیت نماید.

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر عنوان نمود که این بانک در آستانه هفتمین سالگرد تاسیس خود اخبار خوشی را برای سهامداران و سپرده گذاران این بانک مهیا نموده که در موعد مقرر اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین ببینید
بازدید رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر از شعب استان بوشهر
اقدامات بانک قرض الحسنه مهر در استان بوشهر شایسته تقدیر است
ابراز همدردی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر با خانواده آتش نشانان شهید
همدلی و همدردی مدیران و کارکنان بانک صادرات با حادثه ساختمان پلاسکو
بانک تجارت تندیس جشنواره قهرمانان صنعت را کسب کرد
بانک ملت: با پیشنهاد ما سقف فردی جوایز قرض الحسنه افزایش یافت
بزرگ‌ترین بانک بورس آثار خروج رسمی از تحریم‌های اروپا را اعلام کرد
شعبه «آتش نشانان شهید پلاسکو» بانک تجارت راه اندازی می شود
اعتماد عمومی به بانک‌ها افزایش یافته است
کدام بانک به ساکنین پلاسکو وام می‌دهد؟

تازه های اخبار