انصاری فرد قهرمان جدید پانیونیوس

به گزارش پارس نیوز،

درخشش جالب توجه کریم انصاری فرد در ترکیب پانیونیوس باعث شد تا این بازیکن ایرانی به یکی از چهره های محبوب میان طرفداران باشگاه آتنی تبدیل شده و توجه بیشتر رسانه ها را به خود جلب کند به خصوص در این روزها که شنیده می شود این مهاجم با پیشنهادات بسیار خوبی مواجه شده است.

سایت ورزش یونان با اشاره به آخرین شرایط پیرامون ستاره ایرانی نوشت:« انصاری‌فرد در اولین فصل حضورش در تیم پانیونیوس در ۳۰ بازی سوپر لیگ و مرحله پلی‌آف یونان به میدان رفت. ۹ گل به ثمر رساند که ۱۴ امتیاز را برای تیم پانیونیوس به ارمغان آورد که ۱۳ امتیاز آن در سوپر لیگ و یک امتیاز در مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها به حساب باشگاه آتنی واریز شد».

این سایت معتبر یونانی در ادامه تصریح کرد:« انصاری‌فرد ۹ بازی در فصل جاری سوپر لیگ یونان انجام داد و ۴ گل به ثمر رساند. پانیونیوس در فصل گذشته سوپر لیگ یونان ۴۴ امتیاز کسب کرد و ۴ امتیاز نیز در مرحله پلی‌آف به دست آورد. امتیازهای کسب شده فصل جاری سوپر لیگ یونان در ۹ بازی برای تیم پانیونیوس ۱۴ امتیاز بوده است. در مجموع ۶۲ امتیاز به دست آمده توسط پانیونیوس در دو فصل اخیر سوپر لیگ یونان ۱۸ امتیاز به خاطر گل‌های ارزشمند کریم انصاری‌فرد، ملی پوش ایرانی کسب شد تا او تاثیر مهمی در نتایج خوب تیم پانیونیوس داشته باشد». 

سایت sport یونان در پایان گزارش خود از انصاری فرد به عنوان قهرمان جدید پانیونیوس در میان طرفداران نام برد و مدعی شد هر روز بر میزان محبوبیت مهاجم ایرانی نزد طرفداران افزوده می شود تا جایی که آنها با شنیدن خبر جدایی احتمالی این بازیکن با واکنش های تندی نسبت به مدیران باشگاه نشان دادند.

همچنین ببینید
مذاکرات فدراسیون والیبال با یک گزینه جدید و جذاب!
آمدنم به پرسپولیس ریسک بزرگی بود/ یک پیشنهاد جدید دارم
بانوان راگبی ایران در تورنمنت آلمان نایب قهرمان شدند
ادعای جدید دیلی استار:آزمون در لیورپول
مدارک جدید از پولشویی مورینیو
پاوراسلاید قهرمان اسکیت رول بال بانوان دستجات آزاد کشور شد
حمله جدید عضو هیات مدیره پرسپولیس به طارمی
کردستان قهرمان پهلوانی و زورخانه‌ای بسیج و جعفری پهلوان سال ۹۵ بسیج شد
دردسر جدید آبی‌ها برای پایان همکاری با مهاجم‌شان
دو پیشنهاد جدید برای ستاره مدنظر پرسپولیس و استقلال

تازه های ورزش