انصاری فرد قهرمان جدید پانیونیوس

به گزارش پارس نیوز،

درخشش جالب توجه کریم انصاری فرد در ترکیب پانیونیوس باعث شد تا این بازیکن ایرانی به یکی از چهره های محبوب میان طرفداران باشگاه آتنی تبدیل شده و توجه بیشتر رسانه ها را به خود جلب کند به خصوص در این روزها که شنیده می شود این مهاجم با پیشنهادات بسیار خوبی مواجه شده است.

سایت ورزش یونان با اشاره به آخرین شرایط پیرامون ستاره ایرانی نوشت:« انصاری‌فرد در اولین فصل حضورش در تیم پانیونیوس در ۳۰ بازی سوپر لیگ و مرحله پلی‌آف یونان به میدان رفت. ۹ گل به ثمر رساند که ۱۴ امتیاز را برای تیم پانیونیوس به ارمغان آورد که ۱۳ امتیاز آن در سوپر لیگ و یک امتیاز در مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها به حساب باشگاه آتنی واریز شد».

این سایت معتبر یونانی در ادامه تصریح کرد:« انصاری‌فرد ۹ بازی در فصل جاری سوپر لیگ یونان انجام داد و ۴ گل به ثمر رساند. پانیونیوس در فصل گذشته سوپر لیگ یونان ۴۴ امتیاز کسب کرد و ۴ امتیاز نیز در مرحله پلی‌آف به دست آورد. امتیازهای کسب شده فصل جاری سوپر لیگ یونان در ۹ بازی برای تیم پانیونیوس ۱۴ امتیاز بوده است. در مجموع ۶۲ امتیاز به دست آمده توسط پانیونیوس در دو فصل اخیر سوپر لیگ یونان ۱۸ امتیاز به خاطر گل‌های ارزشمند کریم انصاری‌فرد، ملی پوش ایرانی کسب شد تا او تاثیر مهمی در نتایج خوب تیم پانیونیوس داشته باشد». 

سایت sport یونان در پایان گزارش خود از انصاری فرد به عنوان قهرمان جدید پانیونیوس در میان طرفداران نام برد و مدعی شد هر روز بر میزان محبوبیت مهاجم ایرانی نزد طرفداران افزوده می شود تا جایی که آنها با شنیدن خبر جدایی احتمالی این بازیکن با واکنش های تندی نسبت به مدیران باشگاه نشان دادند.

همچنین ببینید
تدبیر جدید اسرائیل برای مقابله با حزب‌الله
ادینیو: یا طارمی آقای گل می‌شود یا انصاری/ منتظر پیشنهاد تراکتورسازی هستم
منصوریان: شیب‌ داوری‌ها به سمت استقلال است‌، اما به سمت بالا/ خریدهای جدید به خاطر جوانی تیم بود
فراز فاطمی: فیزیک و تکنیک کریم راز موفقیتش در یونان است/المپیاکوس می‌تواند سکوی پرتاب انصاری‌فرد شود
دردسر جدید ثبت قرارداد برای استقلالی ها
سرخ ها مشتری جدید ستاره مدنظر استقلال
مهران حاتمی سرمربی جدید تیم ملی بسکتبال شد
چرا خریدهای جدید استقلال اشتباه است؟
شجاعی در دو راهی رفتن یا ماندن از پانیونیوس/ پیشنهادات انگلیسی و اسپانیایی در دست هافبک تیم ملی
بمب جدید پرسپولیس در آستانه انفجار

تازه های ورزش