دولت روحانی بسیار مظلوم است/ عده‌ای از تشنج‌ها نان می‌خورند

دولت روحانی بسیار مظلوم است/ عده‌ای از تشنج‌ها نان می‌خورند
دولت روحانی بسیار مظلوم است/ عده‌ای از تشنج‌ها نان می‌خورند

نماینده رشت با تاکید بر اینکه یقین دارم روحانی سال آینده اکثریت آرا را کسب خواهد کرد اظهار کرد:شخصاَ دوست داشتم احمدی نژاد در رقابت انتخاباتی سال آینده شرکت داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت،غلام علی جعفرزاده ایمن آبادی ساعتی پیش در نشست تخصصی حزب اعتدال و توسعه گیلان که در هتل المپیک رشت برگزار شد گفت: با نگاه کردن به رفتارهای سیاسی حال حاضر جامعه متوجه می شویم اخلاق در کشور از بین رفته است.

پیش از سال 92 تک صدایی در کشور حاکم بود

وی افزود: در سال 92 به نقطه‌ای رسیدیم که یک تک صدایی در کشور حاکم بود و جامعه احساس می‌کرد اصلا نقشی در روند تصمیمات ندارد.

این نماینده مجلس بیان اینکه در سال 92 مردم به این نتیجه رسیدند که تندروی و بی اخلاقی را باید کنار بزنند،تصریح کرد:دولت روحانی ادبیات جدیدی را وارد جامعه کرد.

برجام،بزرگتریندستاورد دولت

جعفرزاده با اشاره به اینکه بزرگترین توفیق دولت برجام است اظهار کرد:اگر برجام نبود الان نمی توانستیم نفت بفروشیم و همچنین مشکلات مهمی مانند تهیه دارو داشتیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور افزود: در سال 88 اتفاق بسیار تلخی افتاد که یک جا باید تمام شود و با اجرای منویات رهبری و زیر چتر ولایت ایشان کشور به سمت وفاق ملی حرکت کند.

درِ مجلسی که حامی مردم نباشد باید گل گرفت

نماینده رشت با بیان اینکه اگر نتوانیم به سوگندی که یادکرده‌ایم وفادار باشیم به ملت خیانت کرده‌ایم، اظهارکرد:در مجلسی که نماینده آن نتواند از مردم حمایت کند باید گل گرفته شود.

وی با بیان اینکه برخی از تشنج‌ها و دعواها نان می‌خورند تاکید کرد: جوانان اعتدال و توسعه نباید وارد فضای تشنج و تندگویی شوند.

جعفرزاده گفت: اگر وزرای پیشنهادی دولت رای اعتماد نمی‌گرفتند به وزارت‌خانه‌ها خیانت می شد چراکه  بودجه در آن زمان به صورت شبانه روزی در حال تدوین بود و عدم حضور وزیر موجب بی‌بهره ماندن وزارت خانه از بودجه می شد.

دولت روحانی بسیار مظلوم است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه دولت روحانی بسیار مظلوم است گفت:دولت کشور را با خسارت‌های فراوان تحویل گرفت و حالا مملکت را به جایگاه مناسبی رسانده که شایسته تقدیر است.

جعفرزاده با تاکید بر اینکه یقین دارم روحانی سال آینده اکثریت آرا را کسب خواهد کرد اظهار کرد:شخصاَ دوست داشتم احمدی نژاد در رقابت انتخاباتی سال آینده شرکت داشته باشد.

همچنین ببینید
صفایی فراهانی:در دولت احمدی نژاد،بدهی بدهکاران بانکی12برابرشد
صفایی فراهانی:در دولت احمدی نژاد،بدهی بدهکاران بانکی12برابرشد/فوت هاشمی رای روحانی را بیشتر می کند
خاطرات وزیر دولت احمدی نژاد از بی ادبی او نسبت به هاشمی/می خواست با کل کل کردن با هاشمی،مهم شود
مرکل پایبندی به قوانین بین‌المللی را از دولت جدید آمریکا خواستار شد
دستور دولت برای بخشودگی مالیات کسبه پلاسکو
عیدی امسال کارکنان دولت چقدر است؟
عیدی امسال کارکنان دولت چقدر است؟
هشدارنامه اوباما برای دولت جدید
دستگاه‌های بیورادار هیچ پیامی دریافت نکردند/ احتمال زنده بودن محبوس شدگان زیر آوار بسیار اندک است
حادثه پلاسکو در دولت بررسی می‌شود

تازه های اخبار