اصلاح طلبان بخاطر رفتن به کوه هم احظار می شدند/دستارودهای دولت در بسیاری از بخش ها ملموس است

اصلاح طلبان بخاطر رفتن به کوه هم احظار می شدند/دستارودهای دولت در بسیاری از بخش ها ملموس است
اصلاح طلبان بخاطر رفتن به کوه هم احظار می شدند/دستارودهای دولت در بسیاری از بخش ها ملموس است

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، عبدالغفار شجاع در نشست تخصصی سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه گیلان که در هتل المپیک این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه پیروزی در انتخابات سال ۹۲ مشکل بود ولی حاصل شد، تصریح کرد:حتی ستاد انتخاباتی آقای روحانی در گیلان پلمپ شد اما در نهایت با تلاش همه نتیجه مطلوب رقم خورد.

وی با بیان اینکه در ۸ سال حضور ریاست جمهوری سابق همه مدیران اصلاح طلب را خلع کردند گفت:اعضای احزاب اصلاح طلب حتی اگر به کوه می رفتند صبح فردا احضار می شدند.

مشاور نوبخت در شورای عالی کشاورزی با بیان اینکه دولت در کمبودها و نداشتن اعتبار در حال تلاش شبانه روزی است افزود: در حصول توافق هسته‌ای،افزایش و بها دادن به احزاب،حوزه سلامت و...مردم تغییرات حاصل شده را لمس کردند.

شجاع با تصریح بر اینکه ۱۵ میلیون نفر در دولت تدبیر و امید عضو بیمه شدند، بیان داشت:اجرای طرح بیمه همگانی اوباما در امریکا شکست خود ولی دولت تدبیر در سخت ترین شرایط به آن جامه عمل پوشانید.

نماینده ادوار مجلس با اشاره به اینکه در تمام شهرستان ها سازماندهی حزب اعتدال و توسعه صورت گرفته است تاکید کرد: در پنج ماه و نیم آینده همه گروه های همسو با دولت باید فعال شوند.

رییس ستاد روحانی در گیلان گفت: اصولگرایان هنوز موفق نشده‌اند چهره شاخصی را برای انتخابات آتی معرفی کنند اما باید با هوشیاری همه جوانب را بسنجیم.

همچنین ببینید
مومنی: دولت از ترس گروه‌های پرنفوذ ساختار بخش هزینه‌ای را اصلاح نمی‌کند/ با وجود رانت‌جوها نمی‌توان دولتی را لیبرال نامید
معاون اول رئیس جمهوری: به ناحق می‌گویند دولت، تنها اجراکننده اقتصاد مقاومتی است/ دولت باید کوچک شود
معاون اجرایی رئیس جمهور: زمانی به عمق فاجعه پی بردیم که دولتمردان سابق از صندلی های خود بلند شدند
مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک و مشاور وزیر در امور نساجی ، پوشاک و چرم منصوب شدند
عارف: برخی از روی توهم و غرور کاذب به نقش محوری اصلاح‌طلبان در انتخابات ۹۲ باور ندارند

تازه های اخبار