تجاوز به خانم بازیگر در کافی شاپ توسط صاحب کافی شاب (عکس)

تجاوز به خانم بازیگر در کافی شاپ توسط صاحب کافی شاب (عکس)
تجاوز به بازیگر معروف , اوان ریچل وود بازیگر و خواننده امریکایی در مورد اینکه در گذشته مورد تجاور قرار گرفته بود، لب به اعتراف گشود.

 

اوان ریچارد وود، آشکارا از اینکه دو بار مورد تجاوز Rape جنسی قرار گرفته بود با خبرنگار یکی از رسانه ها صحبت کرد. اوان تجربیات تلخ خود را در مورد گذشته دردناک اش با تمام زنان در میان گذاشت.

 

تجاوز به بازیگر

در طول مصاحبه اخیر خود اعتراف کرد از لحاظ جسمی، روانی و جنسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته که این منجر شده از نظر ورانی تا مدت ها آشفته باشد.

 

تجاوز به خانم بازیگر در کافی شاپ توسط صاحب کافی شاب (عکس)

 

به رغم اینکه جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه نکرده، اما در ایمیلی جداگانه با خبرنگار دیگری روز بعد از انتخابات ریاست جمهوری امریکا تایید کرد که مورد تعرض جنسی قرار گرفته است.

 

وی در این ایمیل اذعان داشته است: “بله من مورد تجاوز قرار گرفتم. یک بار با شخصی که با هم در رابطه آشنایی بسر می بردیم و بار دیگر توسط صاحب یک کافی شاپ مورد تجاوز قرار گرفتم. ما در جهانی زندگی می کنیم که تبعیض جنسی در آن بیداد می کند.

 

آسیب پذیری زنان به جنسیت آنها گره خورده است.” آثار این تجاوز جنسی تا مدت ها با این هنرمند همراه بوده تا اینکه با تولد فرزندش همه چیز به یکباره برای اش تغییر کرد.

 

وی حرفه بازیگری خود را اواخر دهه ۱۹۹۰ با بازی در چند مجموعه تلویزیونی از جمله “گوتیک امریکایی” و “یک بار و دوباره” آغاز کرد. اوان نخستین بازی خود را به عنوان نقش اول در فیلم اسرار کوچک تجربه کرد و پس از آن به عنوان فردی بالغ برای فیلم درام و نوجوانانه سیزده نامزد جایزه گولدن گلوب شد.

 

 

The post تجاوز به خانم بازیگر در کافی شاپ توسط صاحب کافی شاب (عکس) appeared first on نازوب.

همچنین ببینید
هانیه غلامی بازیگر سریال آرام می‌گیریم خبر ازدواجش را منتشر کرد/ تصاویر
واکنش آتش‌نشانی به کافی‌نبودن تجهیزات برای پلاسکو
کاظم افرندنیا جراحی می‌شود/ آخرین وضعیت بازیگر پیشکسوت
واکنش ابتکار به حادثه پلاسکو؛ صرف تذکر در مسائل ایمنی کافی نیست
محل حادثه پلاسکو و حضور شبانه یک بازیگر زن در آنجا! / عکس
کاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه سکته مغزی کرد! / عکس
قرائت نماز میت غیابی برای آتش‌نشانان توسط آتش نشانان ترکیه
بازیگر سریال معمای شاه به علت خونریزی در بیمارستان بستری شد!

تازه های گوناگون