راه تشخیص برنج تقلبی از برنج کاشت شده

 امروز قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چطور می توانید به شیوه های ساده در خانه و بدون نیاز به دستگاهها و تجهیزات پیشرفته، برنج پلاستیکی را از طبیعی تشخیص دهید.

 

چین یکی از بزرگترین کشورهای صنعتی به شمار می رود که صنایع زیاد و بزرگی دارد و هر چیزی تولید می کند. برخی از کارخانه های چینی دانه های برنج را به طور کامل درست می کنند. این دانه ها مخلوط نشاسته و پلاستیک ساخته می شود اما دانشمندان درباره خوردن این نوع برنج هشدار می دهند زیرا برای سلامتی انسان خطرناک است.

 

روش اول: یک لیوان آب آماده کنید و مقدار اندکی برنج داخل آن بریزد، اگر دانه های برنج روی آب ایستاد، این وضعیت نشان می دهد که برنج سالم نیست و باید آن را دور بریزید.

 

روش دوم: مقدار اندکی برج را روی آتش بگذارید؛ اگر دید که به سرعت می سوزد و از آن بوی پلاستیک بلند می شود، این وضعیت نشان می دهد که برنج زیان آور است.

 

روش سوم: اگر می خواهید صد درصد مطمئن شوید که برنج شما طبیعی بوده و مصنوعی نیست باید مقدار اندکی از برنج پخته شده را در یک ظرف دربسته قرار داده و به مدت چند روز در یک محل گرم بگذارید. حال اگر برنج شما فاسد شد، این وضعیت نشان می دهد که این برنج تماما سالم و طبیعی است و هیچ گونه مواد صنعتی در آن بکار نرفته است اما اگر فاسد نشد؛ این نشان می دهد که درصد زیادی از آن را مواد صنعتی تشکیل می دهد.

 

بیشتر ببینید و بخوانید

همچنین ببینید
بهبود فریبای تقلبی مجری بی بی سی را سرکار گذاشت+فیلم
کاشت خشخاش برای رسیدن به جنس مرغوب
سن طلایی برای کاشت حلزون
افزایش عوارض بوتاکس و ژل‌های تزریقی تقلبی
صحن مجمع تشخیص تا مشخص شدن ریاست جدید تشکیل نمی‌شود
دقیقه های طلایی در تشخیص صرع مرگبار
تشخیص پلاک مخدوش خودروها با دوربین‌های ویژه
رهبری انقلاب درباره جایگزین رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیم می‌گیرند
راه تشخیص عسل طبیعی از مصنوعی
تشخیص عسل طبیعی از صنعتی ممکن شد/ تعیین میزان قند مصنوعی در عسل

تازه های گوناگون