درگیری مربیان صبای قم و استقلال تهران

درگیری مربیان صبای قم و استقلال تهران

در این مسابقه که در یک هوای سرد پاییزی و با حضور حدود 7 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام راحل قم برگزار شد، استقلال تهران موفق شد با دو گل کاوه رضایی و علی قربانی در دقایق 18 و 68 از سد تیم صبای قم عبور کند.

ـ با توجه به رایگان بودن پارکینگ خودروها، عبور و مرور تماشاگران و وسایط نقلیه در ورودی ورزشگاه با سرعت و سهولت بیشتری انجام می گرفت.
ـ ورود خبرنگاران و عکاسان ورزشی با توجه به هماهنگی های بعمل آمده بدون مشکل خاصی انجام گرفت و تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان از قم و تهران به ورزشگاه آمده بودند.
ـ باشگاه صبای قم برای فیلیپه ماچادو مدافع سابق این تیم که چند روز پیش در سانحه هواپیمایی برزیل درگذشت برنامه ویژه ای ترتیب داده بود و بازیکنان صبا در مراسم پیش از شروع بازی با پیراهن ماچادو شرکت کرده و هواداران نیز تصویری از او را در سکوها نصب کرده بودند.
ـ صمد مرفاوی و علیرضا منصوریان که دو هفته پیش نیز در جام حذفی در برابر یکدیگر قرار گرفته بودند و در نشست خبری پیش از بازی علیه یکدیگر سخنانی را بیان کرده بودند، به عنوان دو استقلالی پیشکسوت پیش از شروع بازی خوش و بش گرمی با یکدیگر داشتند.
ـ بازیکنان دو تیم به مناسبت شهادت تعدادی از هموطنان کشورمان در حله عراق و همچنین در حادثه قطار مسافربری مشهد ـ تبریز بازوبند مشکی پوشیده بودند.
ـ غلامرضا عنایتی مهاجم تیم صبای قم که در این بازی همچون دو بازی گذشته در پست مدافع آخر بازی می کرد، با گرفتن دو کارت زرد از زمین اخراج شد و بازوبند کاپیتانی را به مسعود حق جو سپرد.
ـ بازیکنان استقلال تهران در نیمه نخست بازی خوب و باطراوتی را از خود به نمایش گذاشتند و توانستند با گل دقیقه 17 کاوه رضایی با نتیجه یک بر صفر برنده به رختکن بروند.
ـ با شروع نیمه دوم تیم صبای قم که با وجود یک بازیکن کمتر برای جبران نتیجه به میدان آمده بود، در دقیقه 55 با اخراج حمید دیوسالار کاملا شوکه و ناامید شده بود.
ـ استقلال تهران با وجود دو بازیکن بیشتر حملات خود را به ویژه از جناحین روی دروازه صبای قم گسترش داد تا در دقیقه 68 توسط علی قربانی به گل دوم خود رسید.
ـ از دقیقه 70 بازی بارش بسیار اندک باران در ورزشگاه یادگار امام(ره) نیز آغاز شد و عکاسان خبری مجبور شدند برای ادامه کار از کاور دوربین استفاده کنند.
ـ در 15 دقیقه آخر بازی برخوردهای فیزیکی و درگیری های لفظی بازیکنان دو تیم افزایش پیدا کرد تا جایی که به زد و خورد میان بازیکنان و مربیان دو تیم منجر و مسابقه به دلیل درگیری های بوجود آمده دقایقی متوقف شد و ساکت الهامی مربی صبای قم و خرمگاه مربی استقلال از نیمکت اخراج شدند.
ـ بازیکنان تیم صبای قم با وجود میزبان بودن، اما به دلیل عدم استقبال مردم قم از این تیم، در درگیری های بوجود آمده میان بازیکنان و مربیان دو تیم، فحاشی های رکیک تماشاگران و پرتاب بطری های آب را تحمل کردند.

ایرنا

همچنین ببینید
شهباززاده تغییر مسیر می دهد؟ مذاکرات پرسپولیسی ها با گزینه استقلال
برخورد خوبی با بختیار در استقلال نشد / با جدایی حس کرد از زندان آزاد شده
شبیخون سرخ به اردوگاه آبی؛ مذاکرات پرسپولیسی ها با بمب استقلال
بازیکن تکنیکی مدنظر استقلال مورد خشم سرمربی اش قرار گرفت
شوک ستاره استقلال به منصوریان؛ یا خودش می رود یا می ماند تا سرمربی رفتنی شود
بازیکن جداشده استقلال از پیشنهاد پرسپولیس خبر داد
بمب دوم نقل و انتقالاتی استقلال منفجر شد/ شاه‌ماهی در تور علیمنصور
قیچی برگردان بازیکن استقلال کار دستش داد
قیچی برگردان کار دست بازیکن استقلال داد
اعتراض به پاداش 200 میلیونی در استقلال!

تازه های ورزش