مرفاوی: عنایتی در خط دفاع می‌ماند

وی افزود: نیمه اول استقلال خیلی بهتر شروع کرد و خواسته‌های ما توسط بازیکنان انجام نشد و این فرصت را به استقلال دادیم تا بازی را در اختیار بگیرد.

سرمربی صبا گفت: نتوانستیم میانه میدان را حفظ کنیم و این برای ما مشکل ساز بود. استقلال به دلیل اشتباه مدافع ما به گل رسید البته مشکوک به هند بود که باید فیلم را ببینیم که هند بود یا نه.

مرفاوی بیان داشت: می‌توانستیم آن گل را دریافت نکنیم. شرایط بعد از گل بهتر شد و چند موقعیت داشتیم که شاید اگر به گل می‌رسید شرایط فرق می‌کرد.

بچه‌ها ۹ نفره هم مردانه جنگیدند

وی عنوان کرد: در نیمه دوم بخاطر اخراج‌ها کار برای ما سخت شد و برنامه‌های ما که در رختکن گفتیم به هم ریخت. بچه‌ها ۹ نفره هم مردانه جنگیدند.

سرمربی صبا گفت: نیمه دوم موقع ۹ نفره همه برای هم تلاش می‌کردند که شرایط خوب باشد. اتفاقات فوتبال امروز به ضرر ما شد و این به خاطر داوری ضعیف بود هرچه می‌گوییم بیشتر ضرر می‌کنیم و فایده‌ای ندارد.

داوری خیلی ضعیف بود

مرفاوی بیان داشت: داوری خیلی ضعیف بود و باعث شد ۹ نفره شویم تیم عقب نشینی کرد و تعویض‌ها هم اجباری بود. اشتباهات داوری خیلی تأثیر گذار بود و شیرازه تیم بهم ریخت.

وی عنوان کرد: من نمی‌توانم حقیقت را نگویم. گل ما را مردود می‌گیرند یا پنالتی نمی‌گیرند. هرچه فریاد می‌زنیم کسی به داد من نمی‌رسد. اگر این مسائل بخاطر صحبت‌های من بود که فکرشان کوچک بوده و این مسائل در فوتبال خوب نیست.

سرمربی صبا در رابطه با حاشیه‌های پیش آمده این دیدار نیز  گفت: نمی‌توانم دروغ بگویم. من در جریان درگیری نبودم. مسعود حق جو و یعقوب درگیر شدند من رفتم جدا کنم که ۸ نفره نشویم. یعقوب شاگرد من بود و حرفم را گوش کرد. برگشتم دیدم کادر فنی استقلال در منطقه فنی ما هستند و فقط توانستم خرمگاه و الهامی را جمع کنم.

بخاطر فوتبال من و منصوریان با هم درگیر نمی‌شویم

وی افزود: گویا دلیل درگیری حرف‌های کادر فنی استقلال بود ولی من چیزی نشنیدم و می‌گفتند چیز خاصی نبوده است. من به منصوریان گفتم که چیزی گفتی که قسم خورد و گفت ما هیچی نگفتیم و چون رابطه خانوادگی داریم به جان بچه‌هایم قسم خورد. بخاطر فوتبال من و منصوریان با هم درگیر نمی‌شویم چون رابطه خانوادگی داریم.

وی گفت: اگر لازم باشد باز هم از عنایتی در خط دفاع استفاده می‌کنم و مجبورم. وقتی بازیکن آماده نیست نمی‌توانیم استفاده کنیم مثل بیگ زاده. او وقتی در هتل فهمید در ترکیب نیست اردو را ترک کرد و ما هم عکس العمل نشان ندادیم.

همچنین ببینید
رکورد عجیب و غریب مرفاوی در لیگ برتر ؛ 28 بازی و فقط یک برد
منصوریان فکری به حال خط دفاع استقلال کند
ترکیب استقلال برابر تراکتورسازی اعلام شد/خارجی ترین خط دفاع آبی ها!
مرفاوی به نشست خبری نرسید
پیش بازی ماشین- ذوب/ بهترین حمله و بدترین دفاع
دفاع جانانه دایی از مسعود شجاعی/ در همین تهران چیز هایی دیده ام که باورم نشد! + عکس
نکته ای که در جدایی نوراللهی از پرسپولیس پنهان ماند
خوب شد «حسین آقا» ماند/ هم‌قسم شدیم نتایج بد سایپا را جبران کنیم
با وجود خداحافظی کاپیتان تبریزی ها تا نیم فصل خواهد ماند
رضا عنایتی مدرک مربیگری گرفت (عکس)

تازه های ورزش