پیام باشگاه پرسپولیس درباره از دست رفتن بازیکن مورد علاقه برانکو

برانکو ایوانکوویچ روز گذشته اعلام کرد که فیلیپه ماچادو بازیکن برزیلی که فصل گذشته در تیم صبای قم توپ می زده و این فصل به تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل، یکی از جدی ترین گزینه های او در نقل و انتقالات تابستانی بوده و قصد داشته او را به پرسپولیس بیاورد.

شاید اگر این اتفاق می افتاد، به جای اینکه اکنون جنازه این بازیکن از کلمبیا به برزیل برده شود، در تهران و در اندیشه حضور در ورزشگاه آزادی و بازی مقابل ماشین سازی بود. اما گویا تقدیر او اینگونه نوشته شده بود.
در همین راستا باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی ضمن اعلام همدردی به مناسبت سانحه هوایی تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل، درگذشت بازیکن سابق باشگاه صبا را تسلیت گفت.
در متن این پیام آمده است: حوادثی از قبیل آنچه در سانحه هوایی اعضای تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل که در خاک کلمبیا روی داد، دل هر انسانی را در هر نقطه‌ای از دنیا به درد می‌آورد. در این میان بی‌تردید جامعه جهانی فوتبال با توجه به درگذشت اعضای تیم فوتبال چاپه کوئنزه، به شدت متاثر و اندوهگین است و آنچه این اتفاق را برای همه ما در فوتبال ایران اندوه بارتر می‌کند، درگذشت ماچادو بازیکن پیشین باشگاه صبای قم است.
ما در باشگاه پرسپولیس ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان و بازماندگان قربانیان این حادثه و تسلیت به باشگاه صبا، آرزو می‌کنیم حوادثی تلخ‌، ناگوار و گاه جانگداز چون انفجار تروریستی و غیر انسانی حله و برخورد قطارها که جمع کثیری از هموطنان عزیزمان از آن به شدت متاثر شدند و این سانحه را در آینده شاهد نباشیم.

جام نیوز

همچنین ببینید
بدترین خرید پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات
برانکو درست ارنج دقت کند پرسپولیس قهرمان می‌شود
اشتباه بزرگم جدایی‌ام از پرسپولیس بود
برانکو: چهره تیم قهرمان را نشان دادیم
کارشناسی داوری بازی پدیده-پرسپولیس+فیلم
بازیکن آرژانتینی از شلیک پلیس جان سالم به در برد
پیام صادقیان: واقعا نمی دانم باید چکار کنم، کلافه شدم!
بازیکن آرژانتینی از شلیک پلیس جان سالم به در برد
تصمیم جدید باشگاه استقلال برای کادر فنی منصوریان
توضیح درباره جدایی 3 بازیکن پرسپولیس

تازه های ورزش