غفوری‌فرد: در دیگر کشورها مردم انقدر برای نماینده و رییس‌جمهور شدن احساس وظیفه شرعی نمی‌کنند

غفوری‌فرد: در دیگر کشورها مردم انقدر برای نماینده و رییس‌جمهور شدن احساس وظیفه شرعی نمی‌کنند

حسن غفوری‌فرد عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به روند وحدت در بین اصولگرایان، اظهارداشت: تلاش خوبی برای «وحدت» در حال انجام است، اما کار مشکل است.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که داریم و کشورهای دیگر ندارند این است که مردم ما بسیار زیاد احساس وظیفه شرعی می‌کنند! هیچ کس احساس وظیفه شرعی نمی‌کند که دست یک پیرمرد را بگیرد و به آن طرف خیابان ببرد، ولی برای نماینده شدن و رئیس جمهور شدن بسیاری احساس وظیفه شرعی می‌کنند و اگر یک نفر واقعا احساس وظیفه شرعی کند دیگر نمی‌توان با حرف و نصیحت کاری از پیش برد.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه در امور سیاسی دنیا یک توافق صورت می‌گیرد و وقتی که جمعی به توافق برسند همه آن را می‌پذیرند، اظهار کرد: در تلاشیم اصولگرایان با محوریت روحانیت در انتخابات آتی به وحدت برسند و در این زمینه تلاش خوبی در حال انجام است که امیدواریم به نتیجه برسد.

غفوری‌فرد در عین حال با اشاره به سال 92 یادآورشد: رسیدن به اجماع و وحدت کار ساده‌ای نیست. در دوره قبل برخی کاندیداها معتقد بودند تنها فردی هستند که برنامه دارند و وقتی شخصی به این نتیجه برسد خواهش از او برای کنار رفتن بسیار مشکل است البته امیدواریم مسیر وحدت در سال 96 به گونه دیگری باشد.

دبیرکل جامعه اسلامی ورزشکاران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه‌های تشکل متبوعش برای ورود به عرصه انتخابات سال 96، گفت: جامعه اسلامی ورزشکاران زیرمجموعه جبهه پیروان خط امام و رهبری است، ما لیست خودمان را به آنها می‌دهیم ولی در نهایت هرچه جبهه پیروان تصمیم بگیرند ما هم تبعیت می‌کنیم.

وی افزود: اکنون لیست‌های احزاب عضو جبهه پیروان آماده شده و تا اواسط این ماه به لیست ابتدایی جبهه می‌رسیم. پس از آن جبهه هم باید با سایر اصولگرایان به توافق برسد.

۲۹۲۹

همچنین ببینید
انتقاد یکی از آتش‌نشانان حادثه پلاسکو از سلفی گرفتن‌های مردم
فشار سپرده گذاران بزرگ برای دور زدن نرخ سود/تسعیر ارز کلید خورد
درخواست عارف برای حضور گسترده مردم در تشییع پیکر آتش‌نشانان حادثه پلاسکو
اسکولاری: نیمار تا دو سال دیگر به مسی و رونالدو خواهد رسید
دعوت چمران از مردم برای حضور پرشور در تشییع پیکر آتش‌نشانان
معاونت‌های حقوقی دستگاه‌ها، نقش وکیل‌مدافع مردم ایفا کنند
صداوسیما به جای برنامه‌های بی‌محتوا مردم را برای مقابله با حوادث آموزش دهد
فیلم / استفاده از جوجه ماشینی برای جلب مشتری
حادثه پلاسکو زنگ خطری برای پایان نگهداری سنتی از اطلاعات
حادثه پلاسکو نتیجه سازش مدیریت شهری با سوداگران است/ رسانه ملی در حق مردم جفا می‌کند

تازه های اخبار