تکذیب کم‌کاری صادقیان مقابل پرسپولیس

پرسپولیس در حالی فردا به مصاف ماشین سازی خواهد رفت که حریف برترین بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش بولتن نیوز، پیام صادقیان با دو پاس گل، یک گل زده و کسب یک پنالتی برترین بازیکن ماشین سازی به حساب می آید که خلا او در ترکیب این تیم در نتایج چند هفته اخیر این تیم کاملا نمایان بوده است. صادقیان در بازی فردا مقابل پرسپولیس نیز غایب بزرگ تیمش خواهد بود تا رسول خطیبی روز سختی برابر سرخپوشان پیش رو داشته باشد.


غیبت پیام صادقیان البته حواشی زیادی به همراه داشته است که در این زمینه گفته می شد تمایل این بازیکن به پرسپولیس باعث شده تا او ترجیح دهد در این بازی در ترکیب تیمش به میدان نرود و به نوعی به او شائبه کم کاری نیز زده شد. صادقیان البته خیلی زود به این مساله واکنش نشان داد و اعلام کرد: این حرف ها را خودم هم شنیده ام و بابت آن تعجب می کنم. کسانی که این شایعات را درست می کنند بهتر است به خودشان زحمت بدهند و ببینند چند مدت است که به دلیل مصدومیت در ترکیب قرار ندارم.


وی ادامه داد: من دو ماه است که مصدوم هستم و 4 بازی تیمم را به این دلیل از دست داده ام. در دو سالی که از پرسپولیس جدا شدم تمام دیدارها برابر آنها حضور داشتم و تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم داشتم و در ذات من نیست که مثل بعضی ها کم کاری کنم!


پیام صادقیان همانطور که عنوان شد با دو پاس گل، یک گل زده و کسب یک پنالتی برترین بازیکن ماشین سازی محسوب می شود که از انگیزه زیادی نیز برای تقابل با تیم سابق خود با توجه به اوج گیری اش در این فصل برخوردار بود که مصدومیت مانع از این تقابل شد. صادقیان البته از نظر اخلاقی نیز تفاوت چشم گیری با گذشته داشته و در این فصل در دیدارهایی که برای ماشین سازی به میدان رفته کارتی دریافت نکرده بود. باید دید ماشین سازی بدون حضور ستاره اصلی اش موفق به کسب موفقیت برابر پرسپولیس خواهد شد یا خیر.

همچنین ببینید
واکنش سروش رفیعی به پیشنهاد پرسپولیس
اظهارات جنجالی خداداد عزیزی پس از باخت در مقابل پیکان / شک نکنید اشتباهات داوری سهوی نیست
تحلیل منصوریان از شکست مقابل تراکتور
واکنش منصوریان به باخت تیمش در مقابل تراکتور/ داور 2پنالتی را برای ما نگرفت
استقلال بازی برده مقابل تراکتورسازی را واگذار کرد
تراکتور با پیروزی مقابل استقلال به صدر بازگشت
پیروزی پرگل سپاهان مقابل صبای قم
تشویق پرسپولیسی ها از سوی هواداران در مقابل هتل (عکس)
بازی پدیده - پرسپولیس به روز شنبه موکول شد
ترکیب استقلال برای دیدار مقابل تراکتورسازی

تازه های ورزش