تکذیب کم‌کاری صادقیان مقابل پرسپولیس

پرسپولیس در حالی فردا به مصاف ماشین سازی خواهد رفت که حریف برترین بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش بولتن نیوز، پیام صادقیان با دو پاس گل، یک گل زده و کسب یک پنالتی برترین بازیکن ماشین سازی به حساب می آید که خلا او در ترکیب این تیم در نتایج چند هفته اخیر این تیم کاملا نمایان بوده است. صادقیان در بازی فردا مقابل پرسپولیس نیز غایب بزرگ تیمش خواهد بود تا رسول خطیبی روز سختی برابر سرخپوشان پیش رو داشته باشد.


غیبت پیام صادقیان البته حواشی زیادی به همراه داشته است که در این زمینه گفته می شد تمایل این بازیکن به پرسپولیس باعث شده تا او ترجیح دهد در این بازی در ترکیب تیمش به میدان نرود و به نوعی به او شائبه کم کاری نیز زده شد. صادقیان البته خیلی زود به این مساله واکنش نشان داد و اعلام کرد: این حرف ها را خودم هم شنیده ام و بابت آن تعجب می کنم. کسانی که این شایعات را درست می کنند بهتر است به خودشان زحمت بدهند و ببینند چند مدت است که به دلیل مصدومیت در ترکیب قرار ندارم.


وی ادامه داد: من دو ماه است که مصدوم هستم و 4 بازی تیمم را به این دلیل از دست داده ام. در دو سالی که از پرسپولیس جدا شدم تمام دیدارها برابر آنها حضور داشتم و تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم داشتم و در ذات من نیست که مثل بعضی ها کم کاری کنم!


پیام صادقیان همانطور که عنوان شد با دو پاس گل، یک گل زده و کسب یک پنالتی برترین بازیکن ماشین سازی محسوب می شود که از انگیزه زیادی نیز برای تقابل با تیم سابق خود با توجه به اوج گیری اش در این فصل برخوردار بود که مصدومیت مانع از این تقابل شد. صادقیان البته از نظر اخلاقی نیز تفاوت چشم گیری با گذشته داشته و در این فصل در دیدارهایی که برای ماشین سازی به میدان رفته کارتی دریافت نکرده بود. باید دید ماشین سازی بدون حضور ستاره اصلی اش موفق به کسب موفقیت برابر پرسپولیس خواهد شد یا خیر.

همچنین ببینید
کیانی: باخبر بودن پرسپولیس از نتایج تراکتورسازی بی‌انصافی است/ باخت گسترش فولاد برای ما درس عبرت شد
بیک‌زاده: برای قهرمانی باید پرسپولیس را ببریم
وسواس عجیب برانکو روی مدافع جوان پرسپولیس
رونمایی از بمب جدید پرسپولیس
پیشنهاد میلیاردی پرسپولیس به مهاجم لیگ‌برتری
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صبا با سه محروم جدید
تکذیب در عین بی خبری؛ می شود بگویید کی روش کجاست؟
غیبت مسلمان در پرسپولیس مشهود بود / تراکتورسازی با بهانه تراشی جنگ روانی راه انداخته / کی‌روش خودش را با برانکو هماهنگ کند
اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی مذاکره با کی‌روش را تکذیب کرد
شکایت پرسپولیس از داور جنجالی

تازه های ورزش