دایی: نمی‌دانم چرا شیرازه تیم ما پس از گل تساوی برهم ریخت/ می‌توانستیم با حداقل امتیاز برگردیم

دایی: نمی‌دانم چرا شیرازه تیم ما پس از گل تساوی برهم ریخت/ می‌توانستیم با حداقل امتیاز برگردیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی پس از شکست 4 بر 2 تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی تماشاگرپسندی بود و همه از دیدن آن لذت بردند. ما در نیمه اول دو، سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم و می‌توانستیم به گل برسیم.

او گفت: در نیمه اول فشار زیادی به حریف آوردیم و نمی‌خواستیم مساوی هم بگیریم. پس از گل تساوی که به ثمر رساندیم، نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که شیرازه تیم ما پس از گل تساوی برهم ریخت.

سرمربی نفت تهران ادامه داد: در نیمه دوم خطایی که برای حریف گرفته شد، اصلا پنالتی نبود. به تیم فولاد تبریک می‌گویم. آنها تیم یکدستی بودند، ولی ما می‌توانستیم با امتیاز اهواز را ترک کنیم. طبیعتاً کیفیت زمین در نیمه دوم روی روند بازی تاثیر منفی گذاشت، البته ما می‌توانستیم بهتر از این کار کنیم.

دایی در خصوص دلیل نیمکت‌نشینی ایمان مبعلی و در پاسخ به این سوال که آیا تعویض‌های او دیر نبوده است؟ گفت: دلایل فنی برای نیمکت‌نشینی مبعلی وجود داشت. ما به تیم و نحوه بازی تیم حریف نگاه می‌کنیم. تعویض‌های ما هیچ وقت دیر نبوده است و ما با این تعویض‌ها به گل هم رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این سوال که دلیل اینکه سه تعویض شما هم بازیکنان خوزستانی بودند، گفت: دلیل تعویض‌های‌مان خوزستانی بودن یا نبودن نیست. بازیکنان ابزاری هستند برای مربی و من با شناختی که از آنها دارم، این تعویض‌ها را انجام دادم و به گل تساوی هم موفق شدیم برسیم.


256 41

همچنین ببینید
ابراز همدردی کی‌روش، برانکو، دایی، کریمی و ... با بازماندگان حادثه ساختمان برانکو
دومین تساوی متوالی یاران کریم انصاری‌فرد
تساوی المپیاکوس در غیاب کریم انصاری‌فرد
دومین تساوی متوالی یاران کریم انصاری‌فرد
تساوی ذوب آهن مقابل سایپا/ پیروزی گسترش در دربی تبریز /دربی مشهد برنده نداشت
هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال / پیروزی گسترش در دربی تبریز و تساوی بدون گل سایپا و ذوب آهن
انتقام سپاهان از نفت / شعار علیه علی دایی در نصف جهان
تجدیدنظرخواهی ویژه دایی رد شد
انتقام سپاهان از نفت / شعار علیه علی دایی در نصف جهان
تساوی یک نیمه‌ای در سه بازی همزمان

تازه های ورزش