دایی: به فولاد خوزستان تبریک می‌گویم/ بعد از زدن گل تساوی تیم‌مان به هم ریخت

دایی: به فولاد خوزستان تبریک می‌گویم/ بعد از زدن گل تساوی تیم‌مان به هم ریخت
دایی: به فولاد خوزستان تبریک می‌گویم/ بعد از زدن گل تساوی تیم‌مان به هم ریخت

به گزارش ایلنا، علی دایی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان که با شکست ۴ بر ۲ نفت به پایان رسید اظهار کرد: فکر کنم بازی تماشاگرپسند و خوبی از جانب دو تیم ارائه شد. می توانستیم زودتر از فولاد به گل برسیم اما متاسفانه از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و بازنده به رختکن رفتیم. در نیمه دوم تا زمانی که گل تساوی را نزده بودیم بازی را در اختیار داشتیم و به حریف فشار می آوردیم اما زمانی که به گل تساوی رسیدیم نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که شیرازه تیم از هم پاشید.

وی افزود: ما نیامده بودیم مساوی بگیریم و به دنبال سه امتیاز بودیم. روی ضدحملاتی که هشدار داده بودم گل خوردیم و بعد از گل دوم اسیر ضد حملات شدیم. پنالتی هم که گرفته شد دو بازیکن شانه به شانه بودند و اتفاق خاصی نیفتاد. با این حال باید به فولاد خوزستان تبریک بگویم. ما امروز سعی کردیم تیم برنده باشیم اما ۵-۶ توپ روی دروازه ما آمد که ۴ تای آن تبدیل به گل شد.

دایی اضافه کرد: ما در طول بازی به روند بازی نگاه می‌کنیم و تعویض‌هایمان را انجام می‌دهیم و بازیکنان‌مان را هم براساس همین موضوع می‌چینیم. فکر می‌کنم به موقع تعویض کردیم زیرا بعد از تعویض گل مساوی را هم زدیم اما در طول ۴-۵ دقیقه ۳ گل خوردیم.

وی افزود: فکر می‌کنم بارندگی روی بازی تاثیر گذاشت زیرا هم حریف و هم تیم ما روی زمین فوتبال بازی می‌کردیم.

همچنین ببینید
واکنش دایی به عکس جنجالی رحمتی: مثل این می‌ماند که مسی با یک خانم محجبه عکس بگیرد و بعد او را جریمه کنند!

تازه های اخبار