دایی: به فولاد خوزستان تبریک می‌گویم/ بعد از زدن گل تساوی تیم‌مان به هم ریخت

دایی: به فولاد خوزستان تبریک می‌گویم/ بعد از زدن گل تساوی تیم‌مان به هم ریخت
دایی: به فولاد خوزستان تبریک می‌گویم/ بعد از زدن گل تساوی تیم‌مان به هم ریخت

به گزارش ایلنا، علی دایی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان که با شکست ۴ بر ۲ نفت به پایان رسید اظهار کرد: فکر کنم بازی تماشاگرپسند و خوبی از جانب دو تیم ارائه شد. می توانستیم زودتر از فولاد به گل برسیم اما متاسفانه از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و بازنده به رختکن رفتیم. در نیمه دوم تا زمانی که گل تساوی را نزده بودیم بازی را در اختیار داشتیم و به حریف فشار می آوردیم اما زمانی که به گل تساوی رسیدیم نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که شیرازه تیم از هم پاشید.

وی افزود: ما نیامده بودیم مساوی بگیریم و به دنبال سه امتیاز بودیم. روی ضدحملاتی که هشدار داده بودم گل خوردیم و بعد از گل دوم اسیر ضد حملات شدیم. پنالتی هم که گرفته شد دو بازیکن شانه به شانه بودند و اتفاق خاصی نیفتاد. با این حال باید به فولاد خوزستان تبریک بگویم. ما امروز سعی کردیم تیم برنده باشیم اما ۵-۶ توپ روی دروازه ما آمد که ۴ تای آن تبدیل به گل شد.

دایی اضافه کرد: ما در طول بازی به روند بازی نگاه می‌کنیم و تعویض‌هایمان را انجام می‌دهیم و بازیکنان‌مان را هم براساس همین موضوع می‌چینیم. فکر می‌کنم به موقع تعویض کردیم زیرا بعد از تعویض گل مساوی را هم زدیم اما در طول ۴-۵ دقیقه ۳ گل خوردیم.

وی افزود: فکر می‌کنم بارندگی روی بازی تاثیر گذاشت زیرا هم حریف و هم تیم ما روی زمین فوتبال بازی می‌کردیم.

همچنین ببینید
شرایط میزبانی به تیم سیرجان کمک کرد/ برای تساوی به میدان نرفتیم
اعلام دلایل تعدیل ۱۲۶درصدی سود فولاد خوزستان برای بازگشایی نماد
کارت بازی بختیار رحمانی در فولاد خوزستان صادر شد
پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت آغاز هفتمین سال فعالیت بانک گردشگری
"فولاد کاوه" برای دومین بار درج و آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام شد
رئیس‌جمهوری که با وعده سیب‌زمینی سرِ کار آمد/نویسندگان و روشنفکران با ترامپ کنار نخواهند آمد/آمریکایی‌ها به استقبالِ تساوی جرج اورولی می‌روند

تازه های اخبار