پیروزی استقلال برابر تیم ۹ نفره صبا

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، دیدار تیم های فوتبال صبای قم و استقلال تهران در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر صفر استقلال به پایان رسید. کاوه رضایی در دقیقه ۱۹ و علی قربانی ۷۵ برای استقلال گل زدند.

مهمترین اتفاق نیمه اول این دیدار اخراج رضا عنایتی کاپیتان تیم فوتبال صبای قم بود که در پست دفاع آخر بازی می کرد و در دقیقه ۴۰ با دریافت دومین کارت زرد از زمین اخراج شد. در نیمه اول برتری با استقلال بود و این تیم زمان بیشتری را در اختیار داشت و بازی بهتری را هم به نمایش گذاشت.

شاگردان علیرضا منصوریان که در نیمه اول نمایش بهتری داشتند و با برتری یک بر صفر راهی رختکن شدند در نیمه دوم هم برتری خود را حفظ کردند اما اخراج دومین بازیکن صبا اوضاع را برای شاگردان مرفاوی بدتر کرد و این تیم گل دوم را هم دریافت کرد.

در دقایق پایانی اما بازی جنجالی شد و روی برخورد یعقوب کریمی با بازیکن صبا درگیری فیزیکی بین محمد خرمگاه مربی استقلال و ساکت الهامی مربی صبا رخ داد و برای دقایقی بازی به جنجال کشیده شد و جالب اینکه این بار این درگیری بیرون زمین و کنار نیمکت ها بود.

در این درگیری محمد خرمگاه و ساکت الهامی درگیری فیزیکی هم پیدا کردند و کار به جنجال کشیده شد و سایر نیمکت نشینان هم وارد ماجرا شدند و داور هر دو مربی را از روی نیمکت اخراج کرد.

استقلال با این برد ۱۸ امتیازی شد و به طور موقت به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد.

همچنین ببینید
وضعیت هافبک استقلال دوشنبه مشخص می شود
دغدغه اصلی قلعه‌نویی برای دیدار با استقلال
چون به استقلال توهین شد، از کوره دررفتم
 هافبک کلیدی استقلال به بازی با تراکتور می رسد
پیروزی پرسپولیس در بازی پر برخورد
محرومیت در انتظار مربیان استقلال و صبا
چون به استقلال توهین شد، از کوره دررفتم
تغییر زمان دیدار استقلال و تراکتورسازی
عکس/ کری بازیکن بارسلونایی استقلال برای رئالی‌ها
زمان دیدار استقلال - تراکتورسازی هم تغییر می‌کند/ در انتظار پاسخ صداوسیما

تازه های ورزش