پیروزی استقلال برابر تیم ۹ نفره صبا

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، دیدار تیم های فوتبال صبای قم و استقلال تهران در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر صفر استقلال به پایان رسید. کاوه رضایی در دقیقه ۱۹ و علی قربانی ۷۵ برای استقلال گل زدند.

مهمترین اتفاق نیمه اول این دیدار اخراج رضا عنایتی کاپیتان تیم فوتبال صبای قم بود که در پست دفاع آخر بازی می کرد و در دقیقه ۴۰ با دریافت دومین کارت زرد از زمین اخراج شد. در نیمه اول برتری با استقلال بود و این تیم زمان بیشتری را در اختیار داشت و بازی بهتری را هم به نمایش گذاشت.

شاگردان علیرضا منصوریان که در نیمه اول نمایش بهتری داشتند و با برتری یک بر صفر راهی رختکن شدند در نیمه دوم هم برتری خود را حفظ کردند اما اخراج دومین بازیکن صبا اوضاع را برای شاگردان مرفاوی بدتر کرد و این تیم گل دوم را هم دریافت کرد.

در دقایق پایانی اما بازی جنجالی شد و روی برخورد یعقوب کریمی با بازیکن صبا درگیری فیزیکی بین محمد خرمگاه مربی استقلال و ساکت الهامی مربی صبا رخ داد و برای دقایقی بازی به جنجال کشیده شد و جالب اینکه این بار این درگیری بیرون زمین و کنار نیمکت ها بود.

در این درگیری محمد خرمگاه و ساکت الهامی درگیری فیزیکی هم پیدا کردند و کار به جنجال کشیده شد و سایر نیمکت نشینان هم وارد ماجرا شدند و داور هر دو مربی را از روی نیمکت اخراج کرد.

استقلال با این برد ۱۸ امتیازی شد و به طور موقت به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد.

همچنین ببینید
تراکتور دست روی ستاره مورد نظر استقلال گذاشت
مصاف استقلال بحران‌زده با برزیلی‌ها/ بازی مرگ و زندگی در تبریز
آندو باید تعصبش را به استقلال ثابت کند و طلبش را ببخشد / من را باید قلعه نویی، دایی و پروین نقد کنند نه چینی
استقلال آغازگر سقوط فیروز کریمی
شمارش معکوس برای انفجار بمب استقلال
دلخوری چند آبی پوش پس از خریدهای جدید استقلال
بازیکن مدنظر استقلال به سیم آخر زد؛ رضایتنامه ام را بدهید!
تا ریال آخر 2 میلیارد و سیصدم را می‌گیرم و از استقلال می‌روم
بمب جدید استقلال را بشناسید؛ ستاره ای که همیشه آرزوی آبی ها بوده
استقلال به دنبال انتقام در روز نبرد قعرنشینان

تازه های ورزش