پکیج ویژه‌ی Track Pack Option برای مک لارن 570S عرضه می‌شود

پکیج ویژه‌ی Track Pack Option برای مک لارن 570S عرضه می‌شود

این پکیج مشتریانی را هدف گرفته است که دوست دارند از توانایی‌های خودروی خود بیشتر در پیست مسابقه لذت ببرند تا در خیابان و به همین دلیل است که مک‌لارن به این دسته از مشتریان پکیج ویژه‌ی Track Pack Option را پیشنهاد می‌کند. 

مک لارن

این پکیج ۱۶۵۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است و در آن ارتفاع باله‌ی عقب خودرو ۱۲ میلی‌متر دیگر بالاتر آمده است که سبب می‌شود تولید نیروی رو به پایین یا همان Downforce این خودرو در سرعت ۲۴۱ کیلومتر بر ساعت به میزان ۲۹ کیلوگرم افزایش پیدا کند. همچنین سقف این خودرو به رنگ تیره‌ی ویژه‌ای با نام پالادیوم رنگ‌آمیزی شده است. تغییرات دیگر شامل استفاده از سیستم اگزوز اسپرت و رینگ‌های آلومینیومی هستند.

مک لارن

وزن این خودروی کوپه در مقایسه با مدل استاندارد به میزان ۲۵ کیلوگرم کاهش یافته است. در داخل کابین این مدل از تودوزی چرم آلکانترا بر روی صندلی‌ها، داشبورد و فرمان استفاده شده و جنس صندلی‌های آن از فیبر کربن است. با خریداری این پکیج، سیستم Track Telemetry نیز بر روی خودرو نصب می‌شود که تا پیش از این تنها در دو مدل P1 و 675LT موجود بود و می‌تواند زمان‌گیری دقیق را در پیست انجام دهد و حتی می‌توان با استفاده از آن، زمان‌های رانندگان مختلف را مورد تحلیل و آنالیز قرار داد.

مک لارن

شتاب صفر تا ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت این خودرو با وجود این پکیج به میزان یک‌دهم ثانیه کاهش یافته و به عدد ۹.۴ ثانیه رسیده است؛ اما حداکثر سرعت خودرو تغییری ندارد و همانند مدل استاندارد معادل ۳۲۸ کیلومتر بر ساعت است. مک‌لارن جزئیات دیگری از این پکیج منتشر نکرده است.

همچنین ببینید
فراخوان خیریه مهرمبین برای کمک به دختر 6 ساله
فاجعه پلاسکو زنگ خطری برای علاءالدین
زمان عرضه پژو 2008، پژو 301 و پژو 208
احتمال بهره‌گیری هواوی از دوربین دوگانه برای P10
معرفی نسخه ویژه‌ 50 سالگی سوپر اسنیک شلبی با 750 اسب بخار
آپدیت گوگل پلی سرویس 10.2 با قابلیت Instant Tathering عرضه شد
عرضه به‌روزرسانی اندروید نوقا برای اکسپریا Z5، اکسپریا Z3+ و تبلت اکسپریا Z4 متوقف شد!
اختراع «کفی پا برای اصلاح ناهنجاری» ثبت بین المللی شد
تلویزیون هوشمندی که برای خانه جدید اوباما خریدند/ عکس
ابزارک موبایلی برای تشخیص DNA

تازه های علم و فناوری