آرامش به مسجد سلیمان بازگشت

نفت مسجد سلیمان با پیروزی پر گل برابر اکسین البرز بازی جنجالی هفته را به سود خود به پایان رساند.

به گزارش بولتن نیوز،نفت مسجد سلیمان در دیدار با اکسین البرز مدعی با نتیجه پرگل سه بر صفر به پیروزی رسید. در این بازی که حاشیه های زیادی داشت، تیم بختیاری زاده نیمه اول را با گل علی کیانی فر با برد به پایان رساند. برد در نیمه اول باعث شد تا فیروز کریمی در واکنشی عجیب بازیکنان خود را بین دو نیمه با وجود بارش شدید باران در مرکز زمین نگه دارد تا به این شکل اکسینی ها را جریمه کرده باشد.


صبتهای کریمی اما برای این تیم چاره ساز نشد و در نیمه دوم نیز باز هم این تیم نفت مسجد سلیمان بود که خیلی زود با گل رضا جباری اختلاف را دو برابر کرد. در ادامه نیز باز هم بازیکنان اکسین نتوانستند تغییری در نتیجه بازی ایجاد کنند تا میلاد صالح وند گل سوم را وارد دروازه اکسین البرز کند. اکسین با این باخت در کنار دیگر مدعیان در کسب پیروزی نا موفق بود تا رتبه ای بهتر از هشتم در پایان هفته پانزدهم لیگ نداشته باشد.


نفت مسجد سلیمان که با این برد 16 امتیازی شد همچنان در رده 13 جدول قرار دارد اما با این پیروزی مطمئنا سهراب بختیاری زاده آرامش را تجربه خواهد کرد.


قطع برق ورزشگاه که باعث شد تا نیمه دوم این بازی با تاخیر 30 دقیقه ای آغاز شود در کنار رفتارهای کریمی و درگیری بختیاری زاده با دستیارش از جمله جنجالها و حاشیه های این بازی بود.

همچنین ببینید
پیروانی:منتظر بازگشت کی‌روش هستم
زمان بازگشت ستاره جداشده قطعی قرمزها به پرسپولیس مشخص شد
با دل شکسته از استقلال رفتم/آرزویم بازگشت به تیم محبوبم است
بازگشت پیام صادقیان به فوتبال
بازگشت اسماعیلی و دغدغه جدید منصوریان
رونمایی از اولین خرید آبی ها در نیم فصل/ بازگشت آقای گل به استقلال
مصدومیت احمدزاده و بازگشت بیرانوند به تمرینات
بازگشت فرشید اسماعیلی به تمرینات استقلال
بازگشت شمسایی به تیم ملی بحث فنی نیست!
 بازگشت اسماعیلی و خوشحالی منصوریان/ صحبت‌های خصوصی منصوریان با پادوانی

تازه های ورزش