ویسی:امروز باید می‌باختیم

هر ۲ تیم می‌توانستند با تفاضل گل بالا برنده باشند اما ما بی‌تجربه بودیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: ما شروع خوبی داشتیم، بازی را نیز کنترل کردیم و حتی به گل هم رسیدیم، اما بی‌تجربگی کردیم و باختیم.

به گزارش بولتن نیوز، عبدالله ویسی در پایان دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد در تبریز که با شکست سپاهان همراه بود، در نشست خبری حاضر شد و گفت: هر دو تیم یک بازی خیلی خوب، زیبا و هجومی را به نمایش گذاشتند. می‌شد که در این بازی هر دو تیم با تفاضل گل بالا به برتری برسند.

سرمربی سپاهان ادامه داد: هم ما و هم گسترش در بازی هجومی خوب بودیم. گسترش صبر و حوصله بیشتری داشت و لیاقتش برد بود. به آنها بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. ما باید کاری کنیم که در بازی‌های بعدی، توپ‌های‌مان به گل بدل شود.

وی در مورد عملکرد ضعیف تیمش در نیمه دوم گفت: ما شروع خوبی داشتیم، بازی را نیز کنترل کردیم و حتی به گل هم رسیدیم. می‌توانستیم گل‌های دیگری هم بزنیم، اما متأسفانه بی‌تجربگی کردیم. وقتی در خانه حریف یک گل می‌زنیم، باید از آن مراقبت کنیم. گسترش فولاد روی ضدحمله گل زد و ما بی‌تجربگی کردیم و از این موضوع ضربه خوردیم. موقعیت‌های گلی هم داشتیم که از آن استفاده نکردیم. امروز باید می‌باختیم.

ویسی در خصوص اینکه تیمش خوب بازی می‌کند، اما در گلزنی ضعیف است، تصریح کرد: ما هم مثل خیلی از باشگاه‌ها یک تمام‌کننده حرفه‌ای نداریم و کارمان را تکمیل نمی‌کنیم. باید روی این موضوع کار کنیم. مطمئناً در نیم‌فصل تیم را ترمیم و اصلاح می‌کنیم، اما اینکه بازیکن خارجی بگیریم یا داخلی، هنوز مشخص نشده است.

وی در نهایت، در خصوص داوری این دیدار گفت: داوری خوب بود. هر موقع چه برنده باشیم چه بازنده، در مورد داوری حرفی نمی‌زنم. ترکی یکی از بهترین داوران ماست و اگر اشتباه داشت باز هم نمی‌توانم اعتراضی به آن داشته باشم.

همچنین ببینید
ترکیب احتمالی رئال و بارسا در بازی امروز
ترکیب احتمالی رئال و بارسا در بازی امروز
برانکو: طارمی باید 3 گل می‌زد
حق‌جو: چرا باید به استقلالی‌ها فحاشی کنم؟
دنیا امروز متوقف می‌شود
تکذیب شایعه برکناری ویسی از سپاهان
قلعه نویی:تراکتورسازی امروز به یک برند تبدیل شده است
پنجمین شکست ویسی در سپاهان
پیش بازی گسترش- سپاهان/ خلعت و پریرا روبروی ویسی
ملوانی‌ها قبل از بازی امروز، پولدار شدند

تازه های ورزش