آپدیت اندروید 7 نوقا برای اکسپریا ایکس زد عرضه شد

در شهریور ماه برنامه سونی برای عرضه بروزرسانی اندروید 7.0 بر روی محصولاتش فاش شد و نشان داد اولین دستگاه‌هایی که قرار است جدیدترین سیستم‌عامل گوگل را دریافت کنند، تلفن هوشمند اکسپریا ایکس پرفورمنس و اکسپریا ایکس زد خواهند بود.

ابتدا قرار بود این بروزرسانی در ماه گذشته عرضه شود؛ اما به دلیل مشکلاتی که به وجود آمد، زمان عرضه آپدیت سیستم‌عامل اندروید 7.0 نوقا با تأخیر مواجه شد.

در هر صورت طی روزهای گذشته شاهد عرضه آپدیت سیستم‌عامل جدید گوگل برای گوشی اکسپریا ایکس پرفورمنس بودیم و حال طبق برنامه‌ای که سونی داشت، نوبت به گوشی اکسپریا ایکس زد رسیده است تا آپدیت جدید را دریافت کند.

البته هنوز اعلام نشده است چه مناطقی از دنیا آپدیت جدید را دریافت کرده‌اند. با این حساب اگر هنوز در گوشی اکسپریا ایکس زد خود بروزرسانی جدید را دریافت نکرده‌اید، باید کمی صبر کنید. سیستم‌عامل اندروید 7.0 نوقا دارای ویژگی‌های بسیاری است که می‌توان به میانبرهای سریع، قابلیت Doze و امکانات دیگر اشاره کرد.

طبق برنامه‌ای که سونی داشت، تلفن‌های هوشمند اکسپریا ایکس و اکسپریا ایکس کامپکت آپدیت اندروید نوقا را در ماه نوامبر دریافت می‌کردند؛ اگرچه هنوز این بروزرسانی برای آن‌ها عرضه نشده است.

 انتظار می‌رود گوشی‌های اکسپریا زد 3 پلاس، زد 4 و سری زد 5 در ماه دسامبر بروزرسانی اندروید 7.0 نوقا را دریافت کنند؛ اگرچه عرضه بروزرسانی برای اکسپریا ایکس ای به اوایل سال ۲۰۱۷ موکول شده است.

با در نظر گرفتن تأخیری که برای عرضه بروزرسانی صورت گرفته است؛ انتظار می‌رود انتشار آپدیت برای محصولات ذکرشده با یک ماه تأخیر صورت گیرد.

همچنین ببینید
آپدیت جدید گلکسی نوت 7 از شارژ شدن آن جلوگیری می کند
تماشا کنید: پکیج جدید هامان برای BMW M2
تاخیر عرضه ایرپاد اپل یک قدم اشتباه برای این کمپانی است
آپدیت جدید دوربین پیکسل، لنز فلیر را رفع می‌کند
اپلیکیشن Hola Launcher: لانچر سریع با امکانات عالی در اندروید - زوم اپ
سونی آپدیت اندروید 7.1.1 را برای اکسپریا ایکس عرضه می‌کند
نمایشگر بنکیو SW320؛ پرچم‌داری برای عکاس‌ها!
۵ نکته ای که برای گرفتن ارتقای شغلی باید بدانید
عرضه هدست جدید برای ترکیب اشیای مجازی با جهان واقعی
اجتماع بیش از صد هزار نفر برای به چالش کشیدن انیشتین و نظرات او

تازه های علم و فناوری