برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو در تهرانسر

برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو در تهرانسر
برخورد مرگبار دو دستگاه خودرو در تهرانسر

برخورد شبانه دو دستگاه خودرو در تهرانسر، مرگ یک شهروند جوان را به دنبال داشت.

به گزارش ایلنا، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی رانندگان خودروهای عبوری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۱۰۴ به همراه گروه امداد و نجات ۷ را ساعت ۲۲: ۴۹ شب گذشته به تهرانسر، بلوار گل‌ها اعزام کرد.

حسن سیفی (معاون منطقه چهار عملیات) که به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده بود، در این خصوص گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید با پنج نفر سرنشین مرد و یک دستگاه خودرو وانت نیسان امداد خودرو مربوط به بخش خصوصی با دو نفر سرنشین مرد به دلیل نامشخصی با یکدیگر برخورد کرده و متوقف شده بودند.

وی افزود: دو نفر از سرنشینان خودرو سواری پراید قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده و سه نفر سرنشین در خودرو پراید و دو نفر سرنشین در خودرو وانت گرفتار شده بودند که نیروهای عملیاتی بلافاصله پس از نصب علائم هشدار در مسیر و قطع جریان برق هر دو خودرو، همزمان عملیات رهاسازی افراد گرفتار شده را آغاز کردند.

این معاون منطقه تصریح کرد: آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی قسمتی از بدنه هر دو خودرو را برش دادند و هر پنج نفر سرنشین را از خودرو خارج کرده و به همراه دو نفر سرنشین دیگر تحویل امدادگران اورژانس دادند.

سیفی اضافه کرد: متأسفانه پس از معاینات اولیه مشخص شد یکی از سرنشینان خودرو وانت نیسان که یک مرد ۳۰ ساله بود براثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است و شش نفر سرنشین دیگر که دچار مصدومیت شده بودند با خودرو اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

نیروهای عملیاتی پس از ایمن‌سازی و تحویل محل حادثه به کار‌شناسان پلیس راهور برای بررسی علت، مأموریت خود را به پایان رساندند.

همچنین ببینید
3 حادثه مرگبار امروز در آذربایجان شرقی
واژگونی مرگبار نیسان سرویس دانش آموزان در بشاگرد + عکس
انهدام باند سرقت خودرو در چالوس
تبلیغات زودهمگام خلاف مقررات است/با متخلفان برابر قانون برخورد می شود
واکنش وزیر اطلاعات به احتمال تروریستی بودن حادثه پلاسکو/ با شایعه‌پراکنان برخورد می‌شود
وزیر اطلاعات: تا این لحظه هیچگونه اطلاعات یا نشانه‌ای از خرابکارانه بودن حادثه به دست نیامده است/با شایعه‌پراکنان برخورد می‌شود
4 قلاده سگ تجسس و 4 دستگاه زنده‌یاب هلال احمر در پلاسکو
بنیاد مستضعفان از مسئولیت خود در ساختمان پلاسکو شانه خالی نمی‌کند/ دستگاه‌های دیگر هم مسئول هستند/ حضور من در محل سانحه ضروری نبود
تاکید عارف بر ضرورت برخورد قانونی با سهل‌انگاران احتمالی در حادثه پلاسکو
برخورد قانونی با سهل‌انگاری احتمالی نهادهای مسئول در حادثه پلاسکو/ بهره‌برداری سیاسی ممنوع

تازه های اخبار