علی مطهری: با آزادی بیان معیشت مردم بهبود پیدا می کند

علی مطهری: با آزادی بیان معیشت مردم بهبود پیدا می کند

علی مطهری روز پنجشنبه در صفحه شخصی اینستاگرام خود در واکنش به سخنان امام جمعه موقت بجنورد و طبس نوشت: قابل توجه حجت الاسلام تقوی، امام جمعه بجنورد آقای ابوالقاسم یعقوبی گفته است «سروصدایی که از لغو سخنرانی یک نماینده مجلس در مشهد ایجاد شده و رسانه‌ها را به خود مشغول کرده است مردم را از اهداف اصلی دور می‌کند. نباید مردم را سرگرم مسائل حاشیه‌ای کنیم تا مسائل اصلی یادشان برود.» بعد هم گفته است مسائل اصلی مسائل معیشتی است.

ظاهراً این آقای امام جمعه مسئله آزادی بیان را از مسائل اصلی نمی‌ داند و این حاکی از بی‌ اطلاعی او از قانون اساسی و نظرات امام خمینی و شهید مطهری است،‌ در حالی که هم‌ مسائل معیشتی مهم است و هم آزادی بیان، هرکدام در جای خود، و اتفاقاً با آزادی بیان معیشت مردم هم بهبود پیدا می‌کند چون مانع تخلفات مالی و اختلاس ها می ‌شود.


امام جمعه موقت طبس آقای احمد مؤدب هم با تحریف سخن من درباره ممنوعیت کنسرت در مشهد، به عوام‌ فریبی و توهین و تهدید پرداخته است.


این سؤال از جناب‌ حجت ‌الاسلام آقای تقوی رئیس محترم شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مطرح می‌شود که چرا چنین افرادی که شناخت درستی از آرمان های انقلاب اسلامی و راه امام خمینی و شهید مطهری و مقام رهبری ندارند در منصب امامت جمعه برخی شهرها قرار می‌گیرند و ایمان مردم خصوصاً قشر فهیم و متفکر را دچار اختلال می‌کنند؟ در حالی که ما روحانیون عالم و حکیم و آشنا به مبانی انقلاب اسلامی زیاد داریم.

ایرنا

همچنین ببینید
مردم همچنان مقابل پلاسکو منتظرند/ زبانه‌های آتش با افزایش سرعت آواربرداری
پیدا شدن پیکر دومین آتش‌نشان از زیر آوار
پیدا شدن کپسول هوای یک آتش‌نشان هنگام آواربرداری + عکس
مقایسه حضور مردم در مراسم تحلیف ترامپ و اوباما + تصاویر
مردم، پرمعنا و شکوهمند در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی حضور یافتند
حرارت زیر آوار پلاسکو ۲۰۰ تا ۶۰۰ درجه است / سگها کسی را پیدا نکرده اند
نماینده مردم تهران: احتمالا تا 72 ساعت آینده عملیات آواربرداری طول می‌کشد
چرا مردم در فاجعه‌پلاسکو تجمع کردند و سلفی گرفتند؟
نجفی:تصمیم‌ درباره حضور روحانی در لیست اصلاح‌طلبان به تحولات 4ماه آینده بستگی دارد/مردم اشتباه نکنند
نگهداری گاوصندوق‌ها و اموال منقول پیدا شده ساختمان پلاسکو در گنجینه پلیس

تازه های اخبار