نه رضاییان،نه اوکراینی ها ثابت به میدان نمی روند!

نه رضاییان،نه اوکراینی ها ثابت به میدان نمی روند!

برانکو نشان داده که به ترکیب برنده اش دست نمی زند.او حتی زمانی که چند بازیکن خودش را در اختیار نداشته باشد باز هم سعی می کند کمترین تغییر را در تیمش ایجاد کند.

گروه ورزشی:در حالی که خیلی از رسانه ها از ثابت بازی کردن پریموف،بازیکن اوکراینی پرسپولیسی ها در بازی با ماشین سازی نوشته اند اما باید گفت که خیلی بعید است که این اتفاق بیفتد.

نه رضاییان،نه اوکراینی ها ثابت به میدان نمی روند!

به گزارش بولتن نیوز،نه تنها تجربه،بلکه حرف های خود برانکو هم نشان می دهد که خبری از ثابت بازی کردن این بازیکنان در پرسپولیس نیست و او ترجیح می دهد به ترکیب برنده اش دست نزند.پریموف و پلی یانکسی دو بازیکن اوکراینی که با سر و صدای زیادی به پرسپولیس پیوستند هنوز فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده اند و شاید این اتفاق تا آخر فصل هم برایشان نیفتد.این دو بازیکن تنها به فهرست 18 نفره تیم راه پیدا کرده اند و البته پریموف چند دقیقه در پایان یکی دو مسابقه برای پرسپولیس بازی کرده است اما به عنوان بازیکن ثابت هرگز.

نه رضاییان،نه اوکراینی ها ثابت به میدان نمی روند!برانکو در بازی با پیکان هم که چند مهره خودش را در اختیار نداشت از این بازیکان استفاده نکرد.این در حالی است که خیلی از رسانه ها نوشته اند پریموف برای بازی با ماشین سازی در ترکیب ثابت سرخپوشان به میدان می رود اما رفتارهای برانکو چیز دیگری می گوید.او امروز در نشست خبری اش هم طوری حرف زد که گویا قصد جابجایی در ترکیب تیمش را ندارد و حتی با وجودی که محمد انصاری هم در این بازی غایب است او نه تنها به اوکراینی ها بلکه به رامین رضاییان هم به عنوان بازیکن اصلی اعتماد نخواهد کرد.

سرخپوشان فردا باید به مصاف شاگردان رسول خطیبی بروند و هر زمان که ترکیب اعلام شد،مشخص می شود که حرف های برانکو با عملی که انجام می دهد چقدر تفاوت دارد؟

همچنین ببینید
حقوق ما را نمی دهند،خودشان می روند دوبی!
رضاییان: این هفته پای طارمی را به گلزنی باز می‌کنم
جدیدترین احتمالات درباره رضاییان
جدیدترین احتمالات درباره رضاییان
جای رضاییان و طارمی روی نیمکت پرسپولیس عوض می شود
جای رضاییان و طارمی روی نیمکت پرسپولیس عوض می شود
دوباره رضاییان نیمکت نشین می شود
مربی پرسپولیس خطاب به بازیکن ملی‌پوش: جایی در ترکیب ثابت نداری!
واکنش عجیب برانکو به حرکت رضاییان بعد از پاس گل سه امتیازی/ ابهام بزرگ در باره شماره 27
رئال و بارسا با این ترکیب به میدان می روند

تازه های ورزش