نه رضاییان،نه اوکراینی ها ثابت به میدان نمی روند!

نه رضاییان،نه اوکراینی ها ثابت به میدان نمی روند!

برانکو نشان داده که به ترکیب برنده اش دست نمی زند.او حتی زمانی که چند بازیکن خودش را در اختیار نداشته باشد باز هم سعی می کند کمترین تغییر را در تیمش ایجاد کند.

گروه ورزشی:در حالی که خیلی از رسانه ها از ثابت بازی کردن پریموف،بازیکن اوکراینی پرسپولیسی ها در بازی با ماشین سازی نوشته اند اما باید گفت که خیلی بعید است که این اتفاق بیفتد.

نه رضاییان،نه اوکراینی ها ثابت به میدان نمی روند!

به گزارش بولتن نیوز،نه تنها تجربه،بلکه حرف های خود برانکو هم نشان می دهد که خبری از ثابت بازی کردن این بازیکنان در پرسپولیس نیست و او ترجیح می دهد به ترکیب برنده اش دست نزند.پریموف و پلی یانکسی دو بازیکن اوکراینی که با سر و صدای زیادی به پرسپولیس پیوستند هنوز فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده اند و شاید این اتفاق تا آخر فصل هم برایشان نیفتد.این دو بازیکن تنها به فهرست 18 نفره تیم راه پیدا کرده اند و البته پریموف چند دقیقه در پایان یکی دو مسابقه برای پرسپولیس بازی کرده است اما به عنوان بازیکن ثابت هرگز.

نه رضاییان،نه اوکراینی ها ثابت به میدان نمی روند!برانکو در بازی با پیکان هم که چند مهره خودش را در اختیار نداشت از این بازیکان استفاده نکرد.این در حالی است که خیلی از رسانه ها نوشته اند پریموف برای بازی با ماشین سازی در ترکیب ثابت سرخپوشان به میدان می رود اما رفتارهای برانکو چیز دیگری می گوید.او امروز در نشست خبری اش هم طوری حرف زد که گویا قصد جابجایی در ترکیب تیمش را ندارد و حتی با وجودی که محمد انصاری هم در این بازی غایب است او نه تنها به اوکراینی ها بلکه به رامین رضاییان هم به عنوان بازیکن اصلی اعتماد نخواهد کرد.

سرخپوشان فردا باید به مصاف شاگردان رسول خطیبی بروند و هر زمان که ترکیب اعلام شد،مشخص می شود که حرف های برانکو با عملی که انجام می دهد چقدر تفاوت دارد؟

همچنین ببینید
بختیار رحمانی مقابل پرسپولیس به میدان می‌رود
بختیار رحمانی مقابل پرسپولیس به میدان می‌رود
واکنش هواداران پرسپولیس به حمایت برانکو از اوکراینی‌ها
حریف ساده ای برای پرسپولیس نیستیم / 3 جای خالی داریم ولی در روند جذب بازیکن کند هستیم
دربی مشهد یک بازی ۶ امتیازی است/ با ادامه این روند سقوط می‌کنیم
تأکید برانکو به کسب ۳ امتیاز دیدار مقابل فولاد خوزستان/ رضاییان و ربیع‌خواه وزنه زدند
تمرینات پرسپولیس تا بازی با فولاد پشت درهای بسته/ تمرینات ویژه برای رضاییان
رضاییان: کم‌کاری من جوک بی‌مزه آدم‌های کوچک است
رضاییان: کم‌کاری من جوک بی‌مزه آدم‌های کوچک است
پرسپولیس و استقلال روی لبه تیغ راه می‌روند/ «سروش» می‌تواند سرخ‌پوشان را در اوج نگه دارد

تازه های ورزش