توضیح مولاوردی به برخی مدعیان مسلمانی

توضیح مولاوردی به برخی مدعیان مسلمانی
توضیح مولاوردی به برخی مدعیان مسلمانی

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده به برخی مدعیان مسلمانی در صفحه شخصی اینستاگرام خود پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، شهیندخت مولاوردی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: شب شهادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) مطلبی از یک کانال دیگر با ذکر منبع در همین کانال ذکر شده بود که در آن مطلب به جای کلمه «شهادت» از کلمه «وفات» استفاده شده بود که به رسم امانت عیناً کار شد و همان شب بخشی از آن مطلب در حساب توئیتری منتسب به اینجانب هم بازنشر شد.

این در حالی است که قبل و بعد از آن پست کلمه «شهادت» در همین کانال چند بار تکرار شده است. این موضوع در یکی دو روز اخیر به رغم اصلاحی که صورت گرفته از سوی برخی مدعیان مسلمانی! دستاویز هجمه و تخریب گسترده‌ای در فضای مجازی قرار گرفته است. 

اگر این همه حساسیتی که برای کاربرد یک لغت و واژه نشان داده می شود تا جایی که برخی آن را به تطهیر مامون نسبت داده‌اند!، در پیروی از سیره عملی و نحوه و میزان کاربست بیانات، آموزه‌ها و رهنمودهای آن امامان همام در زندگی فردی و اجتماعی و تحقق حقوق انسان‌ها قدری تامل می‌شد، به یقین روزگار همه ما خوشتر از این بود!  

در پایان ماه صفر برای کسانی که مصداق «فی قلوبهم مرض» هستند و مدام «عرض خود می‌برند و زحمت ما می‌دارند»، آرزوی شفای عاجل دارم.

همچنین ببینید
شریعتی : انتقاد نسبت به لغو برخی سخنرانی ها
وزیر سابق احمدی‌نژاد:چرا ظریف بخاطر بدعهدی آمریکا ویلچرنشین نمی‌شود/برخی عالیجناب سرخپوش را لیدر کرده‌اند
ادعاهای بی‌اساس برخی مقامات عربی علیه ایران
محسنی اژه ای:حساب‌های قوه قضائیه در زمان آیت‌الله یزدی افتتاح شده است/آملی لاریجانی گفته در رسیدگی به اتهام برادرم هیچ‌گونه ملاحظه‌ای نشود/برخی تصور می‌کردند اعضای خانواده هاشمی محاکمه نشوند /به جای آفتابه‌دزدها سراغ دانه‌درشت‌ها رفتیم
وزارت کشور خبر سازی ها مبنی بر انتساب لغو برخی برنامه های ۱۶ آذر را رد کرد
درخواست برخی نمایندگان برای ملاقات با رهبری و محصوران برای حل مشکل حصر
مطهری خبر داد:‌ درخواست برخی نمایندگان برای ملاقات با رهبری و محصوران برای حل مشکل حصر
برای جلوگیری از استبداد باید بر برخی نهادها و سازمان‌ها نظارت کرد/کاسه‌های داغ‌تر از آش به نظام ضربه می‌زنند/ دانشجویان انحراف از انقلاب را فریاد بزنند
دوری مقطعی برخی چهره ها از تلویزیون

تازه های اخبار