۵ زمین لرزه دیگر شهداد را لرزاند

بخش شهداد که در ۹۰ کیلومتری استان کرمان قرار دارد امروز شاهد رخداد زمین لرزه‌هایی بوده است. بزرگترین این پس لرزه‌ها ساعت ۱۲ و ۵۴ دقیقه به بزرگی ۳.۴ ثبت شده است.

پس از آن،  زمین‌لرزه دیگری با ۲.۱ درجه ریشتر در عرض جغرافیایی ۳۰.۴۱۸ و طول جغرافیایی ۵۷.۵۱۳ و عمق ۱۰ کیلومتری به فاصله ۹ دقیقه از زمین‌لرزه قبلی در ساعت ۱۳ و ۳ دقیقه و ۲۲ ثانیه روی داده است.

همچنین زمین‌لرزه بعدی که با فاصله زمانی هفت دقیقه نسبت به زمین‌ لرزه قبلی بود در ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه و ۳۶ ثانیه به بزرگی ۳.۱ ریشتر در عرض جغرافیایی ۳۰.۴۳۵ و طول جغرافیایی ۵۷.۵۹۲ در عمق ۹ کیلومتری در این منطقه ثبت شده است.

زمین‌لرزه دیگری نیز به بزرگی ۲.۹ ریشتر در عرض جغرافیایی ۳۰.۳۶۴ و طول جغرافیایی ۵۷.۵۷۴ در عمق ۹ کیلومتری در ساعت ۱۳ و ۲۹ دقیقه و ۸ ثانیه رخ داد. زمین‌لرزه بعدی نیز به بزرگی ۳.۴ ریشتر در عرض جغرافیایی ۳۰.۴۳۸ و طول جغرافیایی ۵۷.۵۵۴ در عمق ۱۰ کیلومتری این بخش در ساعت ۱۴ و ۱۳ دقیقه و ۵۹ ثانیه به ثبت رسیده است.

زمین‌لرزه دیگر هم به بزرگی ۱.۷ ریشتر در ریحانشهر کرمان در عرض جغرافیایی ۳۱.۰۴۵ و طول جغرافیایی ۵۶.۵۳۵ در عمق ۱۰ کیلومتری در ساعت ۱۳ و ۵۳ دقیقه و ۵۲ ثانیه به وقع پیوسته است.

همچنین سیرجان کرمان نیز در ساعت ۱۴ و ۱ دقیقه و ۴۵ ثانیه شاهد زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۲.۴ ریشتر در عرض جغرافیایی ۲۹.۳۸۵ و طول جغرافیایی ۴۶.۷۵۱ در عمق ۱۰ کیلومتری بود.

گفتنی است، طی حدود یکساعت بخش شهداد در ۹۰ کیلومتری استان کرمان در ابعاد مختلف به لرزش درآمده که طبق آنچه گفته شد بزرگترین زمین‌لرزه در ابعاد ۵ ریشتر بوده است.

ایسنا

همچنین ببینید
بنیاد مستضعفان از مسئولیت خود در ساختمان پلاسکو شانه خالی نمی‌کند/ دستگاه‌های دیگر هم مسئول هستند/ حضور من در محل سانحه ضروری نبود
از اخبار ضدونقیض پیدا شدن اجساد تا شنیدن پالس‌هایی از زیر زمین پلاسکو
پیدا شدن یک کپسول آتش‌نشانی/ زنده‌شدن امید‌ها برای نجات یک آتش‌نشان دیگر/ عکس
پیش بینی وضعیت شرکتهای خودرو و چند گروه دیگر در هفته جاری
رییس جمهور تا دقایقی دیگر در محل حادثه پلاسکو
زلزله 4.3 ریشتری کازرون در استان فارس را لرزاند + مشخصات
تلاش عزیزان آتش‌نشان یکبار دیگر ایثار بی‌منت را به جامعه ما درس داد
آواربرداری پلاسکو در بالاترین سطح در حال انجام است / نیازمند دانش فنی دیگر کشورها نیستیم
داعش یک اثر باستانی دیگر را در پالمیرا تخریب کرد+عکس

تازه های اخبار