با آزادی بیان معیشت مردم بهبود پیدا می‌کند

با آزادی بیان معیشت مردم بهبود پیدا می‌کند
با آزادی بیان معیشت مردم بهبود پیدا می‌کند

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با آزادی بیان معیشت مردم هم بهبود پیدا می‌کند چون مانع تخلفات مالی و اختلاس‌ها می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی مطهری در صفحه شخصی اینستاگرام خود در واکنش به سخنان امامان جمعه موقت بجنورد و طبس نوشت: قابل توجه حجت‌الاسلام تقوی، امام جمعه بجنورد آقای ابوالقاسم یعقوبی گفته است «سروصدایی که از لغو سخنرانی یک نماینده مجلس در مشهد ایجاد شده و رسانه‌ها را به خود مشغول کرده است مردم را از اهداف اصلی دور می‌کند. نباید مردم را سرگرم مسائل حاشیه‌ای کنیم تا مسائل اصلی یادشان برود.» بعد هم گفته است مسائل اصلی مسائل معیشتی است. 

ظاهراً این آقای امام جمعه مسئله آزادی بیان را از مسائل اصلی نمی‌‌داند و این حاکی از بی‌‌اطلاعی او از قانون اساسی و نظرات امام خمینی و شهید مطهری است،‌ در حالی که هم‌ مسائل معیشتی مهم است و هم آزادی بیان، هر کدام در جای خود، و اتفاقاً با آزادی بیان معیشت مردم هم بهبود پیدا می‌کند چون مانع تخلفات مالی و اختلاس‌ها می‌شود. 

امام جمعه موقت طبس آقای احمد مؤدب هم با تحریف سخن من درباره ممنوعیت کنسرت در مشهد، به عوام‌‌فریبی و توهین و تهدید پرداخته است. 

این سؤال از جناب‌ حجت‌الاسلام آقای تقوی، رئیس محترم شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مطرح می‌شود که چرا چنین افرادی که شناخت درستی از آرمان‌های انقلاب اسلامی و راه امام خمینی و شهید مطهری و مقام رهبری ندارند در منصب امامت جمعه برخی شهرها قرار می‌گیرند و ایمان مردم خصوصاً قشر فهیم و متفکر را دچار اختلال می‌کنند؟ در حالی که ما روحانیون عالم و حکیم و آشنا به مبانی انقلاب اسلامی زیاد داریم.

همچنین ببینید
توضیحاتی درباره«پیدا شدن گور دسته‌جمعی در تبریز»
آثار رشد اقتصادی بر زندگی مردم به زودی نمایان می‌شود
طرح دو فوریتی«همه پرسی برای حقوق مدیران» / تعیین حقوق مسئولین به مردم سپرده می‌شود
آثار رشد اقتصادی بر زندگی مردم به زودی نمایان می‌شود
روند آزادی صیادان دربند دزدان دریایی سومالی به کندی پیش می‌رود
عذرخواهی رئیس‌جمهور کره از مردم پس از برکناری
پیدا کردن بیماران گم‌شده آلزایمری آسان می‌شود

تازه های اخبار