جزیره کیش، میزبان هموطنان زلاتان

به گزارش پارس نیوز،

تیم ملی سوئد به مانند اغلب تیم های ملی و باشگاهی دنیا، در تعطیلات ژانویه برای حفظ آمادگی، اردوی تدارکاتی برپا خواهد کرد و آنها به دلیل وضعیت جوی و هوای بسیار سرد کشورهای حوزه اسکاندیناوی قاره آسیا را برای برپایی کمپ خود انتخاب کردند. 

مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور که قرار است اردوی خود را در دبی برگذار کنند، با توجه به شرایط آب و هوایی خوب جزیره کیش در ژانویه، ابراز تمایل کردند تا بتوانند کمپ خود را در این جزیره نیز برپا کنند. 

البته شرط سوئدی ها برای حضور در ایران، امکانات جزیره کیش است و آنها عنوان کردند تا در صورت رضایت از امکانات و شرایط سخت افزاری می توانند در ژانویه به ایران سفر کنند و به همین دلیل مسئولان ذیربط با دعوت از تصمیم گیران فوتبال این کشور، از آنها خواسته اند تا با حضور در این جزیره از امکانات دیدن کنند و در صورت رضایت نهایی آنها، اردوی تدارکاتی و ١٠ روزه سوئدی ها در ایران برگزار شود. 

با توجه به تاثیر کشور سوئد بر دیگر کشورهای حوزه اسکاندیناوی، این احتمال می رود که حضور تیم ملی این کشور در ایران و رضایت آنها، راه را برای حضور دیگر کشورها باز کند تا ایران نیز به مانند دیگر کشورهای آسیایی، به محل مناسبی برای برپایی کمپ ها و اردوهای مختلف شود.

همچنین ببینید
محرومیت در انتظار زلاتان
تبریز میزبان والیبال نشسته جام باشگاه‌های جهان شد
بحرین میزبان جلسه شورای عمومی AFC
تصویری از تکل خطرناک روی پای زلاتان
شیراز میزبان مسابقات ووشوی جوانان کشور شد
زلاتان:‌رونی یک بازیکن بی‌نقص است
زلاتان برای یازدهمین بار مرد سال فوتبال سوئد شد
واکنش زلاتان به تمدید قرارداد با منچستر
واکنش زلاتان به تمدید قراردادش با شیاطین سرخ
زلاتان: پیشنهاد فن خال را رد کردم؛ می توانستم در مالمو بمانم!

تازه های ورزش