از جنجال سایپا- پرسپولیس تا شوک در مشهد/تقابل آندو با پرسپولیس بعد از 287 روز

از جنجال سایپا- پرسپولیس تا شوک در مشهد/تقابل آندو با پرسپولیس بعد از 287 روز

آندرانیک تیموریان اگرچه مدت زیادی در استقلال بازی نکرده اما همه او را یک استقلالی تصور می کنند. آندو که بازوبند کاپیتانی تیم ملی فوتبال را نیز بر دست می بندد، با پیراهن استقلال در 3 دربی پایتخت نیز حضور داشته و توانسته عملکرد خوبی بر جای بگذارد. تیموریان با پیراهن تیم های دیگر نیز چندین بار جلوی پرسپولیس به میدان رفته و فردا بار دیگر این اتفاق خواهد افتاد.

تیموریان فردا در شرایطی با پیراهن و بازوبند کاپیتانی ماشین سازی رودر روی پرسپولیس قرار می‌گیرد که آخرین بار با پیراهن سایپا این تقابل را تجربه کرد. او در 29 بهمن ماه سال گذشته و در روزهایی که هنوز به دلیل آسیب دیدگی طولانی مدت از ترکیب سایپا دور نشده بود، مقابل سرخپوشان پایتخت قرار گرفت و توانست نمایش خوبی هم داشته باشد. در مسابقه ای که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، آندو در لحظات پایانی ارسالی روی دروازه پرسپولیس داشت که همان توپ در شلوغی محوطه جریمه به گل تساوی سایپا تبدیل شد و جنجال های زیادی را ایجاد کرد.

حالا 287 روز از آن مسابقه گذشته و آندو این بار با پیراهن ماشین سازی مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت. این در حالی است که خیلی ها اعتقاد دارند تیموریان آمادگی جسمانی گذشته را ندارد و حتی هفته قبل وقتی یک توپ را لو داد و همان توپ تبدیل به گل پدیده شد، رسول خطیبی تصمیم به تعویض کاپیتان تیمش در دقیقه 37 بازی داشت که این موضوع با خنده های عجیب تیموریان همراه بود.

به هر ترتیب بازی فردا برای تیموریان اهمیت ویژه ای دارد. او بعد از مدت ها این شانس را خواهد داشت تا در یک بازی پخش زنده به میدان برود و قابلیت هایش را بار دیگر به اثبات برساند؛ آن هم مقابل پرسپولیسی که همواره با آن کری داشته است.

251 41

همچنین ببینید
کیانی: باخبر بودن پرسپولیس از نتایج تراکتورسازی بی‌انصافی است/ باخت گسترش فولاد برای ما درس عبرت شد
بیک‌زاده: برای قهرمانی باید پرسپولیس را ببریم
وسواس عجیب برانکو روی مدافع جوان پرسپولیس
رونمایی از بمب جدید پرسپولیس
پیشنهاد میلیاردی پرسپولیس به مهاجم لیگ‌برتری
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صبا با سه محروم جدید
غیبت مسلمان در پرسپولیس مشهود بود / تراکتورسازی با بهانه تراشی جنگ روانی راه انداخته / کی‌روش خودش را با برانکو هماهنگ کند
شکایت پرسپولیس از داور جنجالی
بعد از استقلال حالا پرسپولیس برای یک خارجی 900 هزار دلار می دهد
درد دل جالب طارمی با مهندس پرسپولیس+تصویر

تازه های ورزش