واکنش برانکو به شایعه حضور طارمی در لیگ روسیه

واکنش برانکو به شایعه حضور طارمی در لیگ روسیه
واکنش برانکو به شایعه حضور طارمی در لیگ روسیه

به گزارش ایلنا، از روز گذشته برخی رسانه ها شایعاتی را درباره حضور مهدی طارمی در لیگ سوریه به واسطه دوستی اش با سردار آزمون مطرح کردند. این درحالی است که طارمی با پرسپولیس قرارداد دارد و برانکو نیز به این مساله واکنش نشان داد.

سرمربی پرسپولیس در این باره گفت: «آزمون و طارمی دوستان خوبی برای یکدیگر هستند و از آزمون ممنونم که به مهدی احترام گذاشته و نگران اوست. این دو بازیکن هر دو در تیم ملی بازی می‌کنند و طبیعی است با هم در ارتباط باشند اما فکر نمی‌کنم بحث جدایی طارمی از پرسپولیس ربطی به آزمون داشته باشد و این موضوع به باشگاه پرسپولیس ارتباط دارد، این باشگاه است که تصمیم می‌گیرد بازیکن خود را ترانسفر کند یا نه.»

او در ادامه به تمایل روستوف برای جذب طارمی اشاره کرد: «اینکه باشگاه روستوف علاقه‌مند است مهدی طارمی را به خدمت بگیرد خوب است چون در آن صورت این باشگاه 3 بازیکن ایرانی در اختیار خواهد داشت و من بابت این مساله خوشحال خواهم شد؛ واقعیت این است آزمون عملکرد خوبی در تیم روستوف مخصوصاً در لیگ قهرمانان اروپا داشته و طبیعی است که همه دوست داشته باشیم او بتواند این روند را ادامه بدهد.»

همچنین ببینید
واکنش سوریه به بیانیه شورای همکاری خلیج فارس
توقف حملات ارتش سوریه و روسیه به شرق حلب
واکنش گراهام به اظهارات روحانی درباره «برجام»
همه سردرگمی های اصولگرایان برای حضور در انتخابات
نوبخت: انفصال از خدمت من و وزیر افتصاد شایعه است / فردی که این دروغ را گفته تحت تعقیب است/دولت با 23 میلیارد دلار فروش نفت کشور را اداره می‌کند
حضور بانک سینا در کنگره داندان پزشکان

تازه های اخبار