واکنش برانکو به شایعه حضور طارمی در لیگ روسیه

واکنش برانکو به شایعه حضور طارمی در لیگ روسیه
واکنش برانکو به شایعه حضور طارمی در لیگ روسیه

به گزارش ایلنا، از روز گذشته برخی رسانه ها شایعاتی را درباره حضور مهدی طارمی در لیگ سوریه به واسطه دوستی اش با سردار آزمون مطرح کردند. این درحالی است که طارمی با پرسپولیس قرارداد دارد و برانکو نیز به این مساله واکنش نشان داد.

سرمربی پرسپولیس در این باره گفت: «آزمون و طارمی دوستان خوبی برای یکدیگر هستند و از آزمون ممنونم که به مهدی احترام گذاشته و نگران اوست. این دو بازیکن هر دو در تیم ملی بازی می‌کنند و طبیعی است با هم در ارتباط باشند اما فکر نمی‌کنم بحث جدایی طارمی از پرسپولیس ربطی به آزمون داشته باشد و این موضوع به باشگاه پرسپولیس ارتباط دارد، این باشگاه است که تصمیم می‌گیرد بازیکن خود را ترانسفر کند یا نه.»

او در ادامه به تمایل روستوف برای جذب طارمی اشاره کرد: «اینکه باشگاه روستوف علاقه‌مند است مهدی طارمی را به خدمت بگیرد خوب است چون در آن صورت این باشگاه 3 بازیکن ایرانی در اختیار خواهد داشت و من بابت این مساله خوشحال خواهم شد؛ واقعیت این است آزمون عملکرد خوبی در تیم روستوف مخصوصاً در لیگ قهرمانان اروپا داشته و طبیعی است که همه دوست داشته باشیم او بتواند این روند را ادامه بدهد.»

همچنین ببینید
درخواست عارف برای حضور گسترده مردم در تشییع پیکر آتش‌نشانان حادثه پلاسکو
دعوت چمران از مردم برای حضور پرشور در تشییع پیکر آتش‌نشانان
واکنش دبیر جشنواره به سخنان وزیر ارشاد و نحوه انتخاب فیلم‌ها
افزایش 10 درصدی حقوق کارمندان در سال آینده/پرداخت 68 هزار و 500 میلیارد تومان از درآمدهای نفتی به کشور تا پایان سالجاری/ایران به جایگاه هجدهم اقتصاد جهان رسید/ واکنش نوبخت به اتهامات وارده به حسین فریدون
تولید بیش از۲۰هزارتن میگو در کشور/حجم صادرات به روسیه افزایش یافت
واکنش به فیلم منتشر شده از شهردار تهران/اخطارهای پلاسکو باید به بنیاد مستضعفان فرستاده می‌شد
ایران مراقب رفتار روسیه باشد/ تاثیر دوستی پوتین با ترامپ بر رسیدن خط لوله گاز روسیه به اروپا
سفیر فلسطین در محل حادثه پلاسکو حضور یافت
واکنش توییتری ابتکار به خبر حکم جلب فرزندش

تازه های اخبار